تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس
کنسرت گروه «پالت» در برج میلاد روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت، بار دیگر «تمام ناتمام» را در دو سانس روی صحنه برد.
گروه پالت در حالی کنسرت آلبوم جدیدشان را در تهران روی صحنه بردند که این آلبوم طبق گزارش‌های منتشر شده از مراکز فروش آثار فرهنگی، توانسته در لیست پرفروش ترین ‌های یک ماه اخیر این مراکز قرار گیرد.

استقبال مخاطبان از این آلبوم صوتی-تصویری باعث شده تا امکان برگزاری اجراهای بیشتر این گروه در شهرستان ها نیز وجود داشته باشد.

از نکات قابل توجه کنسرت‌های تازه پالت در سال ۹۶، اضافه‌شدن سازهای جدیدی همچون پرکاشن و گیتار الکتریک به اجرای آنها بوده که نه تنها این اتفاق مورد توجه طرفدارانشان قرار گرفته است، بلکه باعث شده که آنها با فضای آلبوم بعدی پالت نیز بیشتر آشنا شوند.

اعضای اصلی تشکیل دهنده گروه پالت امید نعمتی (خواننده)، روزبه اسفندارمز (کلارینت و ساکسوفون)، کاوه صالحی (گیتار)، مهیار طهماسبی (ویلنسل) و داریوش آذر (کنترباس)، هستند و مهدی ساکی (خواننده)، سردار سرمست (پیانو و آکاردئون)، امین طاهری (درامز) ، مهرداد علیزاده (پرکاشن) و پیمان حاتمی (گیتار الکتریک) نیز در مقاطع مختلف با پالت همکاری کرده‌اند.

لازم به ذکر است این برنامه روز یکشنبه ۱۰ اریبهشت ماه جاری در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در برج میلاد به همت شرکت « آوای هنر» برگزار شد.

در ادامه عکس های علی رزمخواه را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ