تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

یازدهمین شب شنبه میزبان «ساز و سماع» می شود

0

گروه «رابو» تجربه پرفورمنس موسیقی خود با نام «ساز و سماع» را در یازدهمین رویداد از سومین دوره شب شنبه ها در سالن تئاتر مستقل تهران اجرا می کند.

مجموعه برنامه «شب شنبه ها» که با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن هر هفته در سالن تئاتر مستقل تهران اجرا می شود، در هفته های قبل میزبان هنرمندان مختلفی در حوزه موسیقی و پرفورمنس از موسیقی سنتی تا موسیقی تلفیقی و مقامی بوده و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده است.

در شب شنبه یازدهم که روز شنبه هفتم اسفند ماه در ساعت ۲۲:۰۰ برگزار می شود، گروه «رابو» با حضور محمد مبصریان: آهنگساز و خواننده، مجتبی ضیایی: پیانو و رهبر گروه، داود قنبری: دف و سازهای کوبه ای، امیر فرزانه: فلوت، آمیتیس ایوانی: گیتار آکوستیک، رضا علی نوری: تنبور، امین نجف زاد: پرکاشن، احمد جواهری: ویلن، عارف ایوانی: درام، محمد حسین سخانش: گیتار الکتریک، محمد اسدی: گیتار باس، آذین کریمی راد: دکلمه، نوید سیادت: سماع، آصف جاودانفر: سماع، علیرضا مراد زاد: سماع و مجید سیادت: برنامه ریزی و هماهنگی؛ برنامه خود را اجرا خواهند کرد.

گروه «رابو» با هدف آشنایی نسل جدید با ادبیات کلاسیک و مضامین ادبیات کهن، آشنایی با چرخ سماع به عنوان یکی از رسوم آیینی کشور فعالیت خود را در سبک موسیقی تلفیقی و با استفاده از مضامین عرفانی آغاز کرده و هماهنگی حرکات سماع گر با نوع گویش خواننده و ضرب آهنگ موسیقی از ویژگی های برجسته این اجرا خواهد بود. رابو در زبان کردی به معنای گل همیشه بهار است.

در این برنامه ها، مهدی خان ‏محمدی (مدیر اجرایی)، سیامک قطاعی (مسئول امور داخلی و هماهنگی)، امیر خرازی (برنامه ریز)، احسان سبحانی (صدا بردار)، سروناز نانکلی، علی امیری و مهدی شفیعی (گروه اجرایی)، پوستر و بروشور (مونا حمزه) و رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه) حضور دارند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ