تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

گروه «رهاب » به آمریکا می رود

0

 نوازنده و آهنگساز موسیقی سنتی کشورمان و سرپرست گروه «لوتوس» از انتشار کتاب تازه خود و تور کنسرت گروه «رهاب» به شهرهای آمریکا خبر داد.

حمید بهروزی نیا درباره کتاب تازه خود گفت: «سیزده قطعه بی کلام برای کارهای گروهی» کتابی است که به تازگی نوشتم و قرار است تا یک ماه دیگر هم منتشر شود.

هدف من از نوشتن این کتاب کمک به گروه های سنتی است که همیشه با مشکلات کمبود قطعه در دستگاه خاصی روبه رو هستند. این کتاب کمک می کند که این خلع ها پر شود.
وی در ادامه با اشاره به تور کنسرت گروه «رهاب» در آمریکا توضیح داد: گروه «رهاب»  قرار است از 6 اکتبر تا پایان اکتبر در سراسر آمریکا تور کنسرتی را داشته باشد من هم به عنوان نوازنده تار این گروه را همراهی می کنم از اعضای دیگر گروه می توانم به حسین بهروزی نیا (نوازنده بربط)، سعید فرج پور (کمانچه)، بهنام سامانی (تنبک ودف) و خواننده گروه (سپیده رئیس سادات) اشاره کنم.

سرپرست گروه «لوتوس» در پایان گفت: در حال حاضر هم گروه «لوتوس» تمرینات خود را آغاز کرده است تا انشالله بتواند اجراهای خود را شروع کند .همچنین با سینا سرلک هم اجراهایی دارم انشالله در زمان معین اعلام خواهم کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ