تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اواخر تابستان نخستین آلبوم رسمی گروه «روهان» منتشر می شود

0

همایون آرامفر فارغ التحصیل دانشگاه هنر، نوازنده پیانو و خواننده گروه در گفت وگوی کوتاه با هم‌آهنگ ضمن معرفی «روهان» از جمع آوری آلبوم تازه این گروه و اجراهایی که پیش رو دارند خبر داد و در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

 

گروه «روهان» چند سال است که فعالیت خود را شروع کرده است؟
«روهان» حدود 4 سال پیش با اعضایی چون حسین محمدی ، امیر احمدی ، سینا موسوی و بنده تشکیل شد از ویژگی های بارز این گروه این است که ما 4 نفر قطعات گروه را می سازیم همزمان می خوانیم خیلی محدود به چارچوب نیستیم.

 

گروه شما چه سبکی را دنبال می کند؟
هر کس با سبک خود چون پاپ ، ارکسترال ، راک کار می کند .به همین دلیل تنوع در گروه ما زیاد است اما اگر بخواهم سبک گروه را معرفی کنم می توانم بگویم ما در فضای «پاپ راک» کار می کنیم.

 

مسابقه استعدادیابی «چهار گوش» در آپارات برگزار شد و گروه شما هم در این برنامه حضور داشت لطفا کمی هم درباره آن توضیح بفرمایید؟
به صورت آنلاین مسابقات استعدادیابی «چهار گوش» در آپارات برگزار شد ما هم به عنوان یکی از شرکت کنندگان در فصل اول که شامل دوازده قسمت بود حضور داشتیم وتوانستیم به عنوان گروه برگزیده انتخاب شویم .

 

در صحبت های خود اشاره کردید به آلبوم جدید تان این کار کی منتشر می شود و چندمین اثر گروه «روهان» است؟
با وجود آنکه حدود 4 سال گروه ما فعالیت های خود را آغاز کرده است تاکنون آلبومی منتشر نکردیم البته قطعاتی چون «قلب دنیا» و «آن زمان» را ساختیم و منتشر کردیم و اجراهایی هم داشتیم نه رسمی ،آلبوم «قلب دنیا» نخستین کار معرفی گروه ما است که 9 قطعه را شامل می شود. دو ماه دیگر یعنی تا اواخر تابستان منتشر می شود.

در چه تاریخی «روهان» اجراهای رسمی خود را آغاز می کند؟
تاریخ اجراها هنوز مشخص نیست چون قصد داریم اول آلبوم خود را منتشر کنیم. در زمستان سال پیش قرار بود کنسرتی برگزار کنیم حتی مجوز قطعات هم گرفته بودیم ولی به دلایلی صبر کردیم تا آلبوم منتشر شود. بعد از محرم وصفر یعنی اواخر پاییز و زمستان کنسرت خود را برگزار می کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ