تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«رخساره» با آثار نوستالژیک روی صحنه می رود

0

کنسرت گروه «رخساره» به سرپرستی و خوانندگی بهاره منصوری اواخر تیرماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت.

بهاره منصوری سرپرست و خواننده گروه درباره این اجرا گفت: برای اجرای پیش رو بعنوان رپرتوار گلچینی از آثار همایون خرم و انوشیروان روحانی را در نظر گرفتیم ، در کنار آن نیز مجموعه ای از آثار ماندگار موسیقی را بازخوانی خواهیم کرد.

وی افزود: من بعد از ۱۴ سال دوری از صحنه مجددا بعد از اینکه خیلی از اطرافیان و دوستانم اصرار ورزیده و خودم نیز به معنای واقعی دلتنگ این عرصه شده بودم تصمیم گرفتم باز هم بازگشت دوباره داشته باشم. در واقع این دوری و دلسردی من از اجرای صحنه ای این بود که آنقدر در این عرصه دست افراد غیر حرفه ای زیاد شده که جذابیتی برای اجرای صحنه ای و حضورم نمی دیدم.

او ادامه داد: من با اساتیدی بزرگی نظیر مرحوم محمد نوری کار کردم و از او درس های زیادی در زمینه کار و اخلاق آموختم و واقعا جای خالی او را در موسیقی احسلس می کنم.در اوایل آغاز کارم در جشنواره گل یاس حضور داشتم و بعد از آن نیز در وزارت کشور و چندین اجرا در تالار وحدت و فرهنگسرا را در کارنامه کاری ام دارم.

منصوری درباره گروهش نیز گفت: به واسطه یکی از دوستانم با نیوشا بریمانی آشنا شده و بعد از چند جلسه تمرین با گروه حرفه ای برای کنسرت آمادگی لازم را پیدا کردیم و واقعا از همکاری با این افراد واقعا لذت بردم.

این هنرمند اضافه کرد: در این گروه نیوشا بریمانی رهبر ارکستر و نوازنده کمانچه،مینو قاسم پور قانون،نگین سریر پیانو،نیلوفر ابراهیمی فلوت،مهرناز دبیرزاده تمبک،عسل ملک زاده دف و خودم نیز بعنوان خواننده و سرپرست گروه حضور تشکیل دهنده کروه “رخساره” هستند.

این آوازه خوان در پایان نیز گفت: بعد از اتمام این کنسرت برنامه های مدونی برای اجراهای بعدی و همکاری های بیشتر در نظر دارم.

کنسرت گروه «رخساره» به تهیه کنندگی عباس مهدی فر روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ