تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

خواننده ثابت گروه «روناک» درگذشت

0

محمود جهان خواننده ثابت گروه موسیقی «روناک» ظهر امروز دارفانی را وداع گفت.

وی که سال ها در سکوت خبری و موسیقی به سر می برد به دعوت کیوان علیمحمدی و برخلاف رضایت خود مجددا به دنیای موسیقی بازگشت.
علیمحمدی درباره حضور دوباره وی به عرصه موسیقی می گوید: مرحوم محمود جهان به خواندن مجدد و بازگشت به عرصه موسیقی راضی نمی شدند و می گفت دیگر کسی کارهای من را گوش نمی دهد و پسرم به جای من هست و می خواند. ولی من خیلی مشوق شدم وایشان را به دنیای موسیقی بازگردانم.

وی با ابراز تاسف از بابت مرگ غم انگیز این خواننده محبوب تاکید کرد: من و گروهم عزادار شدیم که یک استاد عزیز به نام محمود جهان را از دست دادیم. نگهداری و حفاظت از بخش عمده ای از موسیقی محلی بوشهر به عهده ایشان بود. درست است که ایشان از بین ما رفتند ولی یاد و خاطره و هنرشان در کنار ما می ماند.

سرپرست گروه «روناک» افزود: در سه آلبوم این گروه استاد جهان به عنوان خواننده ثابت در کنار ما حضور داشتند ودر آلبوم اول و دوم به نام روناک ایران زمین که توسط شرکت تصویر دنیای هنر به بازار رفت و آلبوم سوم به نام «حاجی فیروز» که توسط شرکت فرهنگی هنری فروغ فلق وارد بازار شد همگی از کارهایی بودند که در همکاری با استاد جهان صورت گرفت.
محمودجهان-خواننده معروف و محبوب خطه بوشهر ظهر روزهفتم مردادماه قبل از اجرای برنامه خود که به مناسبت ایام دهه کرامت دربندر ماهشهر برگزار می شد، براثر عارضه قلبی پس از انتقال به بیمارستان در گذشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ