تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی اصیل کردی در تالار وحدت طنین انداز می شود

0
کنسرت گروه موسیقی سازوژین به سرپرستی مسعود معزی و خوانندگی حسین صفامنش و به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق ۱۴ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می شود.

گروه موسیقی سازوژین متشکل از صبا صالحی (دف)، منا ملایی (دایره و دهل)، علی صمیمی (تمبک)، ساسان کاکایی (عود)، راشد معزی (تار)، فراز میرزایی (نی)، احمد پور ابوقداره (کمانچه)، حامد پیرا (نرمه نای)، مسعود معزی (آهنگساز، سرپرست گروه و نوازنده سنتور) و حسین صفامنش (خواننده) شامگاه پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت در دو بخش موسیقی خود را در دستگاه های شور، سه گاه، اصفهان و چهارگاه به علاقمندان موسیقی سنتی ارائه خواهند کرد.

اشعار این قطعات از مجموعه آثار اسد چراغی، سید یونس هاشنی، حکمت باتمانی و علی الفتی انتخاب شده اند و آهنگسازی و تنظیم آن ها را حسین صفامنش و مسعود معزی بر عهده داشته اند. همچنین احسان میرضیایی مدیر اجرایی این برنامه است.

گروه سازوژین به سرپرستی  مسعود معزی و خوانندگی حسین صفا منش که اول اردیبهشت  به تهیه کنندگی موسسه فروغ فلق در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخته بود، به دلیل استقبال تماشاگران ۱۴ اردیبهشت نیز از ساعت ۲۱:۳۰ در این تالار روی صحنه خواهد رفت.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ