تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

گروه سِوِن در اصفهان به روی صحنه می‌روند

0

کنسرت موسیقی “گروه سِوِن” یا “۷” در سالن سیتی سنتر برگزار می شود. این گروه موسیقی پاپ ایرانی که اعضای آن امیر قنادی، آرش قنادی و کیارش پوزشی هستند فعالیت خود را از ۱۳۷۶ شروع کرد.

آرش قنادی، امیر قنادی و کیارش پوزشی اعضای “گروه سِوِن” هستند و سه آلبوم “با تو می مونم”، “دوسِت دارم” و “دنیای بعد تو” توسط این گروه منتشر شده است؛ آنها هم چنین تاکنون تک آهنگ های اعتراف، همدست، زمانه، احساس شک، آسمونی، بوی عید، باور و حالم خرابه را نیز روانه بازار نشر موسیقی کرده اند.
اعضای این گروه در سریال “زمانه” نیز به ایفا نقش پرداختند و آهنگ های آنها در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت.، آنها هم چنین در برنامه های مختلف تلویزیونی نیز به اجرای برنامه پرداخته اند.
“آرش قنادی” متولد ۱۳۵۷ در تهران است و سرپرستی “گروه سِوِن” را بر عهده دارد و ساز تخصصی او کیبورد و آکاردئون است . “امیر قنادی” برادر کوچک تر آرش قنادی و متولد ۱۳۶۲ در کرج است که به صورت تخصصی گیتار می نوازد. هم چنین “کیارش پوزشی” متولد ۱۳۵۶ در بندرعباس است و ساز تخصصی او پیانو و کیبورد است؛ ضمن اینکه هر سه در “گروه سون” به عنوان خواننده نیز فعالیت دارند.
کنسرت موسیقی “گروه سِوِن” ۱۹ مردادماه در دو سانس ساعت های ۱۸ و ۲۱ در سالن سیتی سنتر برگزار می شود. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی  MelliConcert.com  مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ