تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مهدی هدایی : گروه «شِنو» به صحنه می رود

0

مهدی هدایی خواننده و سرپرست گروه «شِنو» که تا کنون قطعات بسیاری از او در فضای مجازی منتشر شده است از انتشار آلبوم تازه خود و اجراهای گروهش خبر داد.

مهدی هدایی ضمن تشریح فعالیت های خود گفت: آخرین فعالیتی که داشتم تیتراژ  پایانی سریال «سی اُمین روز» بود که در  رمضان سال 90 از شبکه دو پخش شد؛ در کنار این فعالیت ها گروه سنتی و محلی «شِنو» را تاسیس کردم و در ادامه فعالیت های این گروه تصمیم گرفتم آلبومی با قطعات الکترونیک آماده کنم.
وی با اشاره به جزئیات آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد: این آلبوم با 8 گویش فارسی، خراسانی ، کُردی ، گیلانی ، آذری ، جنوبی ، لری و برخی گویش های دیگر خوانده شده است ؛آهنگسازی و تنظیم آن راهم با همکاری «سروش کمالیان» انجام داده ام.
خواننده قطعه «روزای بی رویا» اظهار کرد: به دنبال تهیه کننده و پخش کننده خوب هستم تا بتوانم آلبومم را به زودی منتشر کنم فعلا با چند نفر صحبت هایی انجام شده است. قصد دارم چند قطعه و حتی موزیک ویدیویی هم منتشر کنم تا برای اجراها آماده شویم ؛ قطعا هم بعد از انتشار آلبوم کنسرتی خواهیم داشت.

هدایی در ادامه با اشاره به اثر دیگر خود گفت: آلبوم دیگری هم دارم این آلبوم تحت عنوان «آسیاب بادی های زهی» از سال 90 تا 94 برای انتشار آماده شده است اما فعلا آن را کنار گذاشته ام .

وی در پایان یاد آور شد: قبلا با گروه «رستاک» که نام دیگری داشت به عنوان خواننده همکاری داشتم بعد از این همکاری ها گروه «شِنو» را تاسیس کردم ؛این گروه در ایران و خارج از کشور کنسرت های متنوعی را برگزار کرد؛ قصد داریم بعد از انتشار آلبوم دوباره اجراهایی داشته باشیم .

این خواننده افزود: گروه «شِنو» گروهی خاص است چرا که از خصوصیات بارز آن می توان به هنرنمایی بانوان نوازنده اشاره کرد که به عنوان نوازنده چند ساز روی صحنه حضور دارند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ