تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

“تندر” در برج آزادی می نوازد

0

کنسرت گروه “تندر” به سرپرستی “اردوان انزابی پور”، چهارشنبه چهاردهم تیرماه در سالن اصلی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این گروه فعالیت خود را از سال هشتاد و نه آغاز کرده و در طول این مدت بارها در داخل و خارج از کشور روی صحنه رفته که با اقبال خوبی نیز در میان علاقه مندان به سبک راک روبرو گشته است.

 محمد برزیده (نوازنده گیتار الکتریک)، بیتا صادقی (گیتار)، آیدین انزابی پور (درامز) و کاوه وزیری نوازنده (گیتار باس)، انزابی پور را در این اجرا همراهی می کنند.

“تندر” اسفند 95 نیز در قالب برنامه “شب شنبه ها” در تئاتر مستقل تهران روی صحنه رفت. نکته ویژه این کنسرت استفاده از “صدای فراگیر” در سالن محل اجرا بود که در نوع خود در کشور بی نظیر می باشد.

قطعات کنسرت آتی آنها، همگی از آثار نوازندگان میباشد و در این میان پنج قطعه جدید برای اولین بار در لیست قطعات قرار گرفته اند.

این کنسرت در واقع شروع جدیدی، همراه با سمت و سویی نو برای فعالیت تندر به شمار می رود که امیدوارند بار دیگر از حمایت طرفدارانشان برخوردار شوند.

گروه “تندر” به سرپرستی “اردوان انزابی پور“، چهارشنبه چهاردهم تیرماه از  ساعت 21:00 در سالن اصلی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی روی صحنه می رود.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ