تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت «آغاز یک خیال» توسط «زاوُش» برگزار می شود

0

گروه موسیقی زاوُش به سرپرستی هومن موسوی 23 اسفند کنسرت «آغاز یک خیال» را در برج آزادی روی صحنه می برد.

به گزارش روابط عمومی گروه زاوش، این گروه که از سال 1386 تشکیل شده تا پیش از این اجراهای متعددی بر اساس موسیقی کلاسیک ایرانی و تلفیقی برگزار کرده است و در سال های اخیر با وارد کردن موسیقی راک، دست به خلق تجربه های جدیدی زده است.

زاوش با هدف شنیده شدن بهتر موسیقی اش که بر پایه توجه ویژه به ادبیات فارسی خلق می شوند، به اجرای صحنه ای روی آورده است. عقیده اعضای این گروه آن است که ادبیات فارسی مورد بی مهری واقع شده و اجرای آنها شاید بتواند کمکی به موسیقی ایرانی و از دست نرفتن ملودی ایرانی داشته باشد و مخاطب بتواند همزمان با لذت بردن از موسیقی خوب و تاثیر پذیری از آن، در محیط تفکر بیشتر و عمیق تری داشته باشد.

در این کنسرت قرار است 11 قطعه از آلبوم های منتشر شده هومن موسوی با عنوان «پرواز با …» و «آغاز یک خیال» و نیز دو قطعه “وداع” و “عشق یعنی” اجرا شوند.

على درخشان (درامز)، احسان يوسف بيك (کیبورد)، محمد محمدلو (گيتار باس)، بهنام شكرالهى (گيتار الكتريك) و امير محمدى (ساكسيفون و كلارينت) هومن موسوی را همراهی خواهند کرد؛ این در حالی است که آهنگسازی قطعات را هومن موسوی و رضا سجادی و تنظیم تمامی قطعات برای اجرای صحنه ای را هومن موسوی بر عهده داشته اند. همچنین منیره صفری تهیه کننده و مدیر برنامه گروه زاوش است.

در این قطعات ازاشعار حافظ، فریدون مشیری، فروغ فرخزاد، مهدی اخوان ثالث، مسعود سعد سلمان، خیام، هومن موسوی و رها شایان استفاده شده است.

کنسرت گروه موسیقی زاوُش به سرپرستی هومن موسوی با عنوان آغاز یک خیال شامگاه چهارشنبه 23 اسفند در برج آزادی برگزار می شود.

بلیت این اجرا از سایت ایران کنسرت به نشانی  www.iranconcert.com در دسترس است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ