تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هم آهنگ اپلیکیشن برگزیده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد

0

در اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران هم آهنگ به عنوان بهترین اپلیکیشن بخش سرگرمی شناخته شد.

نهمین جشنواره وب و موبایل ایران ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ با حضور سایت ها و اپلیکیشن های معروفی چون تیوال ، موزیک ما ،میکروفون و… در پژوهشکده هنر در حالی برگزار شد که در بخش سرگرمی تندیس بهترین اپلیکیشن به هم آهنگ اهدا شد .

هم آهنگ یک سال است که به طور جدی فعالیت های خود را به صورت استریم با رعایت حقوق صاحبان آثار و خوانندگان دنبال می کند. در حقیقت افراد با داشتن اپلیکشن هم‌آهنگ نیازی به خرید تک‌ تک آلبوم‌ها یا دانلود غیرقانونی آن‌ها ندارند؛ بلکه کافی است که یک حق اشتراک ماهیانه پرداخت کنند و بدون محدودیت به همه آهنگ‌ها و آلبوم‌هایی که هر روز به بازار عرضه می‌شود گوش کنند و موزیک‌هایی را که دوست دارند می‌توانند آفلاین کنند تا بدون اینترنت هم بتوانند آن‌ها را بشنوند.
هم‌آهنگ مجوزهای قانونی در ایران دارد و همچنین به خوانندگان و صاحبان آثار بر اساس تعداد پخش آهنگ آنها در اپلیکیشن پول پرداخت می‌کند.
ویژگی‌های مختص این اپلیکیشن رادیو هم‌آهنگ ؛ پادکست و میکس‌های هفتگی هم‌‌آهنگ، امکان ایجاد پلی‌لیست‌های شخصی ، امکان گوش‌کردن به موسیقی بدون اتصال به اینترنت ، امکان لایک و اشتراک‌گذاری موسیقی ، سرگرمی مثل لباهنگ و… است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ