تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حامدحنیفی قید خوانندگی را می زند

0

هم آهنگ – سارا صادقی : حامد حنیفی آهنگساز وتنظیم کننده ازانتشارتک آهنگ عاشقانه خود خبر داد.
حامد حنیفی ضمن اعلام این خبر به هماهنگ گفت: آهنگی که قصد انتشار آن را دارم ؛عاشقانه ای است که امیدوارم مردم آن را دوست داشته باشند.فعلا درگیر تنظیم این تک آهنگ هستم ولی در دو ماه آینده منتشر خواهد شد.
وی افزود: این تک آهنگ در آلبوم فریدون منتظره است که به زودی منتشر می شود. خیلی به آن امیدوارهستم چون تم سنتی دارد وبا بقیه کارها فرق می کند.
این آهنگساز در ادامه با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول آهنگسازی وتنظیم چند  آلبوم کامل ازخوانندگان نوظهوری چون علی پوریان وهادی اسکندری هستم؛ البته آهنگسازی کل آلبوم صدرا کیهانی و فرشاد شجاعی هم بر عهده دارم.
وی افزود: چون خوانندگان قدیمی موقعیت خود را دارند احساس کردم بازار موسیقی نیاز به خواننده جدید دارد ؛با آهنگسازی آلبوم خوانندگان نوظهور قصد دارم به بازار خواننده جدید اضافه کنم .

حنیفی در پایان با اشاره به آلبومی که قرار بود منتشر کند یاد آور شد:  آلبومی کار کردم تا مرحله آغازین آن هم رفتم، ولی چون درگیر آهنگسازی شدم تصمیم گرفتم به خوانندگی دیگر نپردازم وبیشتر روی آهنگسازی وکارهای موزیک متمرکز شوم . اما با این وجود یک الی دو تک آهنگ آماده کرده ام که اگر اقبال عمومی باشد انشالله به صورت آلبوم منتشر شان می کنم.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ