تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حامد همایون با دعای مادر به روی صحنه آمد

0

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ که به تازگی نخستین اجرای خصوصی خود را با حضور اصحاب رسانه در ایوان شمس برگزار کرده بود در ۲۸ دی ماه اولین کنسرت خود را برای هوادارانش برگزار کرد.
این خواننده که در پنجمین روز از جشنواره موسیقی فجر در دو سانس پر انرژی به روی صحنه رفت در ابتدای کنسرت خود به حضار گفت: من شیرازی هستم . از روزی که وارد عرصه موسیقی شدم یک سال می گذرد .
وی در ادامه در حالی که اشک می ریخت گفت: امروز به مادرم گفتم امشب مى‌خواهم برای نخستین بار به روى صحنه بروم، برایم دعا کن.
بعد از این سخنان اجرایش را با قطعه «به چشمات قسم» آغاز کرد و در ادامه قطعات «چنین کنم»، «چنان کنم»، «چتر خیس»، «خدا همین حوالیه»، «دوباره عشق»، « مى‌روم»، «مردم شهر»، «نگاهم کن»، «مجنون»، «چه عشقى»، «دیوونگى»، «قسمت»، «بارون که زد»، «آه نکش»، «دنیاى من»و «شیدایى» را اجرا کرد.

سامان امامى (رهبر ارکستر)، پیمان لطیفى (نوازنده درامز)، رضا عیوضى (نوازنده گیتار باس)، محمد افشانى (نوازنده گیتار)، آلن بارسخیان (نوازنده گیتار الکتریک)، امیرحسین توسلى (نوازنده تار، سه تار، گیتار و باغلاما)، علیرضا توسلى (نوازنده دف)، پوریا ربانیان (نوازنده پرکاشن) و سینا ذکایى (نوازنده فلوت) نیز از نوازندگانی بودند که در کنار حامد همایون به هنرنمایی پرداختند.

سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ دی ماه آغاز شده و تا یکم بهمن ماه ادامه دارد .

در ادامه عکس های تارا دلسوز و اشکان آزادبخت را ببینید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ