تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حامد همایون خواننده تیتراژ برنامه دعوت امسال شبکه اول سیما شد

0

سری جدید برنامه پر مخاطب دعوت در ماه مبارک رمضان امسال از شبکه یک با رویکردی متفاوت و با محتوایی جدید به روی آنتن می‌رود. تهیه‌کنندگی این برنامه بر عهده مجتبی کشاورز است .

حامد همایون خواننده تیتراژ برنامه دعوت امسال شبکه اول سیما شد.

پیش‌تولید برنامه «دعوت» مدتی است که آغاز شده و در آن سعی گشته نگاه متفاوتی به ماه مبارک رمضان شود. بستر اصلی «دعوت» روی حال خوب با خدا بودن و فضای شادی مومنین در ماه مبارک رمضان بنا شده است و در آن تلاش می‌شود که حال خوب تقرب به در گاه خداوند به تصویر کشیده شود.

دعوت امسال یکی از موضوعات اصلی خود را به در دسترس بودن خانواده اختصاص داده است و سعی داشته به نقش ماه رمضان در  گرد هم آوردن اعضای خانواده، اشاره داشته باشد.

این برنامه قرار است در گروه اجتماعی شبکه یک سیما و در فضای باز برج میلاد با مشارکت شرکت به پرداخت ملت و با حضور مخاطبان به روی آنتن برود .در بخشی از «دعوت» از حضور تماشاگران در قالب یک آیتم استفاده خواهد شد و مخاطب حاضر با متن برنامه گره میخورد.

مهیار مهرآذر جانشین تهیه و مدیر اجرایی این برنامه است و سردبیری آن نیز بر عهده نگار حسینی است و مهدی رحمتی به عنوان ایده پرداز گروه محتوایی در برنامه حضور دارد. امین نظری هم در مقام مدیر تولید با برنامه همکاری می‌کنند. پیمان قانع نیز امسال علاوه بر طراحی و اجرای دکور برنامه ماه عسل شبکه سه سیما، طراحی و اجرای دکور این برنامه در شبکه یک را نیز عهده دار است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ