تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حامد همایون در روز خوب نوازندگانش گرگان را وجد آورد

0

در ابتدا تیزر کوتاهی از حامد همایون در مورد سرطان و مبارزه با آن پخش شد که توجه علاقمندان را به خود جلب کرد.

در میان گرمای سالن اجرای موسیقی ـ حامد همایون ۱۲ اردیبهشت ۹۶ در ادامه تور کنسرت های بهاری خود به روی استیج آمد و با تشویق مکرر حضار قطعاتی از جمله (چترخیس) ـ (چنین کنم چنان کنم) ـ (قسمت) ـ (میروم) را اجرا کرد سپس با طرفدارانش به صحبت پرداخت و به آنها خوش آمد گفت.

در ادامه اعضای گروه ارکستر خود را معرفی کرد: آلن بارساخیان (گیتارالکتریک) ـ امیر حسین توکلی (تار و سه تار) ـ آرش عیوضی (گیتار باس) ـ محمد افشانی ( گیتار) ـ پوریا ربانیان (پرکاشن) ـ پیمان لطیفی (درامز) و سامان امامی نوازنده کیبورد و رهبر اکستر که تنظیم فطعات آلبوم جدید به عهده او بود.

از نکات جالب این کنسرت انرژی وصف نشدنی نوازنذگان بود که لبخندهای مداومشان حاکی از یک اجرای عالی بود. نکات قابل توجه در بین نوازندگان حرف های کلیدیشان بود که با موسیقی به یکدیگر در میان میگذاشتند و با شور و هیجان حضار همراه بود تا شب خاطره سازی برایشان رقم بخورد.

سپس حامد همایون قطعاتی از جمله : چه عشقی ـ دیونگی ـ نگاهم کن ـ دوباره عشق و … را اجرا کرد تا مخاطب خردسال او با مهر و محبت کودکانه اش دسته گل زیبایی را به او هدیه کند و این هدیه ارزشمند را به رهبر ارکستر خود تقدیم نمود.

همایون و اعضای گروهش که از گرمای سالن کلافه شده بودنند برای مردم گرگان آرزوی ساخت سالن مجهز کنسرت را داشتند، وی در ادامه صحبت هایش از آقای محسن رجب پور مدیریت موسسه فرهنگی هنری ترانه ی شرقی تقدیر کرد که با توجه به تلاش های او و حمایت مردم در سال ۹۵ حامد همایون به آرزوهای بزرگ زندگی اش رسید.
ناگفته نمامند ترانه ی شرقی معرف استعداد هایی همچون بنیامین بهادری ـ بابک جهانبخش ـ گروه آریان و حامد همایون به عرصه موسیقی کشور بود.
سپس با اجرای حاکم احساس و همخوانی طرفدارانش در میان تقدیر آن ها با آرزوی داشتن شبی خوش استیج را ترک کرد.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری خیال به تهیه کنندگی برادران فولادی اجرا شد.

در ادامه عکس های رضا محمدنژاد را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ