تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از انتشار قطعات حمید خندان تا تنظیم آهنگ های گروه «آوان باند»

0

حامد حسینی آهنگساز، تنظیم کننده، خواننده و نوازنده که تاکنون آلبوم های «متولد اسفند» ،«نم نم وارش»، «یادت اینجاست» و «چطور میذاری بره» را منتشر کرده است از همکاری خود با خوانندگان مطرح در آماده کردن قطعات تازه شان تا انتشار آهنگ های گروه آوان باند در سال جدید خبر داد .
حامد حسینی از فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر در گیر آلبوم تازه مسعود امامی هستم فعلا مراحل میکس و مستر آن به پایان رسیده است . ۵ الی ۶ قطعه از قطعات آلبوم از کارهای من است ؛ احتمالا اوایل سال جدید منتشر می شود.

وی در ادامه با اشاره به همکاری خود با خوانندگان مطرح توضیح داد: در حال آماده کردن دو قطعه برای حمید خندان هستم این قطعات با ترانه، ملودی و تنظیم من منتشر می شوند علاوه بر این قطعات در گیر آماده کردن ترک های تازه ای هم برای رحمان مددی هستم قرار است این آهنگ ها سال آینده منتشر شود؛ همچنین تنظیم قطعات آلبوم تازه امین رفیعی که اردیبهشت ماه منتشرمی شود هم بر عهده من است.

این آهنگساز در پایان از دیگر فعالیت های خود گفت: گروه «آوان باند» هم دو قطعه تازه آماده کرده است که تنظیمات آن برعهده بنده است یکی از این قطعات به نام آب و آتش است که قبل از نوروز منتشر می شود و آهنگ بعدی هم قطعه جانان هست که نوروز منتشر می شود پیش از این هم دو قطعه با تنظیمات من از این گروه منتشر شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ