تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حامد محضرنیا:امیدوارم کارهایی که برای اهل بیت خوانده می‌شود سالم باشد

0

حامد محضرنیا تاکنون چند کار که در رابطه با محرم است را که معروف ترین آنها قطعه «شرمندتم» نام دارد را منتشر کرده و قرار است در محرم سال ۹۵ نماهنگ تازه خود را از شبکه های مختلف صداوسیما پخش کند.

حامد محضرنیا با اعلام این خبر گفت: برای محرم کاری را با صابر خراسانی به صورت مشترک آماده کردم، شعر آن از سعید پاشازاده و تنظیم و مستر از شهاب اکبری است؛فعلا ماکت کار آماده شده، در چند روز اینده کار منتشر می‌شود.

وی افزود: می‌خواهیم کار را به صورت نماهنگ تصویری منتشر کنیم برای همین قصد داریم در یکی دو روز آینده برای تصویربرداری کار به اصفهان برویم.قرار است این کار را در اختیار همه شبکه ها قرار دهیم.

این نماهنگ  را بدون کمک ارگانی با هزینه شخصی خودم ، تنها به عشق اهل بیت ساختم . از هیچ ارگانی کمک نگرفتم چون نماهنگی که حداقل ۴۰ میلیون هزینه ساخته آن شده است به ۱۰ میلیون کمک نیاز ندارد .اگر از ارگان ها کمک می گرفتم  ۱۰ میلیون تومان برای کمک هزینه به من می دادند و ۳۰ میلیون را خودشان به جیب می‌زنند.ای کاش اگر قرار است هزینه ای شود درست این کار صورت بگیرد.

متاسفم برای جامعه ای که هیچ حمایتی از هنرمندی که قصد دارد کار مذهبی تولید کند نمی کند؛ هنرمند با این شرایط مجبور می شود از هزینه شخصی خود کار را منتشر کند .

وی یاد آورشد: برخی از خوانندگان در طول عمر هنری خود تاکنون آهنگ مذهبی نخوانده‌اند ؛یک دفعه تصمیم می گیرند با گرفتن  هزینه ۵۰ میلیون کار محرمی بیرون دهند. امیدوارم کارهایی که برای اهل بیت خوانده می شود سالم باشد.

این خواننده در پایان با اشاره به فعالیت های خود گفت: در هر ژانری کارهای مذهبی تولید کردم که به عنوان تیتراژ از صدا وسیما پخش شد .۶ الی ۷ کار محرمی در رزومه خود دارم، اما معروف ترین آن قطعه «شرمندتم بود» که در محرم سال ۹۲ از طریق شبکه یک پخش شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ