تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حضور گروه «لوتوس» در جشنواره موسیقی فجر هنوز قطعی نشده است

0
حمید بهروزی‌نیا نوازنده تار و آهنگساز موسیقی سنتی از اجرای گروه «قمر» در همدان تا فعالیت های گروه «لوتوس» خبر داد.
حمید بهروزی‌نیا در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از فعالیت های تازه خود گفت: فردا پانزدهم آذر گروه «قمر» به خوانندگی سالار عقیلی در همدان در دو سانس اجرایی دارد، من هم به عنوان نوازنده تار دراین گروه حضور دارم.

وی در ادامه با اشاره به حضور گروه «لوتوس» در جشنواره موسیقی فجر توضیح داد: احتمال دارد در جشنواره فجر گروه «لوتوس» اجرایی داشته باشد در حال حاضر برای رپرتوآر صحبت هایی شده است؛ اگر در جشنواره شرکت نداشته باشیم قطعا در تهران کنسرتی برگزار می کنیم.

این نوازنده در ادامه افزود: برگزاری کنسرت گروه «لوتوس» بستگی به جشنواره دارد؛ برای همین تاریخ اجرا در تهران را هنوز قطعی نکرده ایم. فردا قراراست در مورد برنامه کنسرت گروه «لوتوس» رایزنی کنیم که در کدام شهرها اجرا داشته باشیم.

بهروز نیا از دیگر فعالیت های خود گفت: قراراست با اشکان کمانگری و گروه «لوتوس» یک سری کنسرت برگزار کنیم.

احتمالا در اسفندماه هم تور کنسرت شهرستان ها را آغاز خواهیم کرد؛ همچنین قرار است کنسرت بی کلامی هم داشته باشیم. این کنسرت از قطعات بی کلام آلبوم «سفری تا روشنایی» هست که قبلا منتشر شده است .

وی درخاتمه افزود: قرار است در اردیبهشت ماه این کنسرت بی کلام را اجرا کنیم؛ امین گلستانی ساز عود و کامران منتظری هم سازهای کوبه ای این کنسرت را می نوازند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ