تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اشک های حمید حامی برای بزرگ مرد موسیقی ایران

0

«حمید حامی» بعد از اجراهای مداوم خود در تالار وحدت در شامگاه 13 مردادماه در سالن میلاد طی یک سانس در ساعت 19 بر روی صحنه رفت. «حامی » قبل از این کنسرت در اکثر مصاحبه های خود از اشتیاقش برای اجرا در تالار وحدت گفته بود و این حق را به خود داده بود که بعد از 17 سال سابقه هنری در حوزه موسیقی پاپ کلاسیک بتواند اجرای خود را به آنجا ببرد ولی متاسفانه این خواسته خواننده خوب کشورمان میسر نشد و با وجود اینکه سالن میلاد باب میلش نبود از قانون تبعیت کرد و اجرای خود را به آنجا برد.

در این کنسرت که با اندکی تاخیر آغاز شد در ابتدا قطعات «لالایی»، «سوگند»، «اسم من» و « شوق تنهایی» اجرا شد. بعد از آن «حامی» قطعه زیبای « گل مینا» را تقدیم به مادرش کرد.
اما اوج هیجان این کنسرت اجرای قطعه «حرف عاشقانه» بود که «حامی» این قطعه را به صورت دوصدایی با «علیرضا میرآقا» نوازنده ترومپ اجرا کرد و مورد توجه حاضرین در سالن قرار گرفت. «زمستون»، «لیلای من کو»، «فقط نگاه می کنم»، «غزل» و در نهایت قطعه پرطرفدار و خاطره انگیز «دلم گرفت» اجراهای پایانی این خواننده بود. در حین اجرای قطعه «دلم گرفت» به «حامی» خبر فوت استاد «ناصر فرهودی» داده شد که این خواننده تحت تاثیر این خبر این قطعه را با سرازیر شدن اشک هایش اجرا کرد .

«رضا تاجبخش» سرپرست ارکستر و «محمدرضا عقیلی» به عنوان تنظیم کننده قطعات «حامی» را همراهی کردند و همچنین نوازنده ترومپت :علیرضا میرآقا ، گیتارباس :کیوان فرشیدنیا ، نوازنده فلوت : ترانه پوریوسف ، دارمز: صالح کیوان ، نوازنده های ویولن تینا جامه گرمی، دانیال جورابچی، سانوا عندلیبی و نوید شعبانزاده اعضای ارکستر «حامی» در این اجرا بودند.
از میهمانان «حامی» در این کنسرت می توان به «حسین سلیمانی»، «بیژن امکانیان» و «امیر کهکشان» اشاره کرد.
همچنین این کنسرت توسط شرکت «کامیاب بهاران» به مدیریت « علی حق شناس » برگزار شد.

در ادامه عکس های تارا دلسوز را ببینید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ