تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه «شوق تنهایی» به زودی منتشر می شود

0

حمید حامی خواننده فعال عرصه موسیقی پاپ که ماه گذشته کنسرت «یلدای » خود را برای هوادارانش برگزار کرد؛ در ادامه کنسرت های زمستانی خود قرار است در روزهای شنبه و یک شنبه ، ۷ و۸ اسفند ماه در تالار وحدت به صحنه برود.

حمید حامی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از تازه ترین اجرای خود گفت: قرار است روند اجرای این کنسرت طبق کنسرت آذرماه و با همان نوازندگان باشد؛ با این تفاوت که چند نوازنده به گروه اضافه می شود . در رپرتوآر برنامه هم تغییراتی ایجاد شده است دو الی سه قطعه را حذف کرده ایم و چند قطعه اضافه شده است.
وی افزود: در کنسرت اسفند ماه قطعات خاطره انگیزآلبوم های «فقط نگاه می کنم» و «دو نیمه رویا» اجرا می شود؛ در کنار آن هم چند ترک که تاکون اجرا نشده است و همچنین قطعه تازه ام که به زودی منتشر می شود را خواهم داشت.

این خواننده در ادامه از انتشار تک آهنگ تازه خود خبر دادودر این باره گفت: قرار است برای یک ماه باقی مانده قطعه تازه ای به نام «شوق تنهایی» را منتشر کنم؛ این ترک با شعری از بابک صحرایی ، آهنگسازی رضا تاجبخش و ملودی بنده قبل از برگزاری کنسرتم منتشر می شود، قرار است این آهنگ هم در کنسرت اسفند ماه اجرا کنم.
حامی با اشاره به دیگر قطعات تازه خود گفت: تا شب عید دو آهنگ دیگر هم منتشر می کنم یکی از این قطعات عاشقانه ودیگری اجتماعی است ؛ دومین آهنگم با شعری از یغما گلرویی ، ملودی بنده و آهنگسازی رضا تاجبخش منتشر می شود. هنوز نام مشخصی را برای آنها در نظر نگرفته ام.
این هنرمند در پایان درباره دیگر برنامه های خود توضیح داد: در حال آماده کردن آلبوم تازه ای هستم قرار است این آلبوم تا اردیبهشت ماه منتشر شود . به خاطر اتفاقاتی که با برخی از تهیه کنندگان سود جو داشتم برنامه منظمی برای تور کنسرت های شهرستان ندارم ؛ممکن است اسفند ماه در جنوب طی دو سانس اجرا داشته باشم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ