تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

درب تالار وحدت به روی اهالی موسیقی«پاپ کلاسیک» و«پاپ» بسته می شود

0

حمید حامی با انتقاد از سیاست های مسئولان تالار وحدت گفت: تالار وحدت یکی از مکان هایی ست که در آنجا می توان موسیقی فاخر عرضه کرد اما متاسفانه ازاردیبهشت ماه درب این تالار به روی اهالی «پاپ کلاسیک» بسته می شود، امیدوارم در سال جدید سیاست های مسئولان تالار به گونه ای باشد که بتوانند حمایت کنند از هنرمندانی که موسیقی فاخر عرضه می کنند.

حمید حامی گفت: قرار است ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در تالار وحدت اجرایی داشته باشم بعد از این اجرا دیگر اجازه نمی دهند کنسرتی در این سالن برگزار کنم ؛ چون موسیقی «پاپ کلاسیک» و «پاپ» از اجرا در تالار وحدت محروم شده اند.
این خواننده خاطر نشان کرد: سخت است در سالنی که همه خواهان اجرا درآن هستند کنسرت گذاشت؛ با توجه به مافیایی که وجود دارد سعی می کنم فصل آینده در برج میلاد اجرا داشته باشم.

وی در ادامه از جزئیات کنسرت خود گفت: به دلیل اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد در ساز بندی و نوازندگان تغییراتی ایجاد کردم ؛ همچنین قطعاتی را حذف و اضافه کردم؛ چون برخی از طرفداران دوست دارند از من کارهای جدیدی بشنوند.

حامی با اشاره به آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد: همانطور که در خبرها هم اعلام کردم قرار بود با تهیه کننده ای قرار داد ببندم ولی متاسفانه این اتفاق نیافتاد ؛ با توجه به این موضوع چه تهیه کننده داشته باشم و چه نداشته باشم تا یک الی دو ماه آینده آلبوم تازه خود را منتشر خواهم کرد.
وی در پایان افزود: به دلیل استفاده از سازهای آگوستیکی که در اثر به کار برده شده است انتشار آن با سختی هایی روبه رو است ؛ چون آلبوم برگشت سرمایه ندارد. اگر تهیه کننده داشتم با سرعت بیشتری آلبوم را منتشر می کردم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ