تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه تازه حمید خندان تا ده روز دیگر منتشر می شود

0
حمید خندان خواننده موسیقی پاپ ضمن تشریح فعالیت های تازه اش از انتشار قطعات و آلبوم خود خبر داد.

حمید خندان از فعالیت های تازه خود گفت: امسال پر کار تر شده ام ؛ از ابتدای فروردین ماه تا چند روز پیش قطعات «کجا رفتی»،« بزن بارون» و «عاشق شدم» را با تنظیم و آهنگسازی حامد حسینی ، آهنگسازی علی زنگه ، ترانه و تنظیم علی مرادی در فضای مجازی منتشر کردم.
وی افزود: این قطعات به روز واکتیو که در فضای «هاوس» و «ترنس » کارشده است ازفضاهای مختلف مجازی و ۲۰۰ سایت پخش شد و با استقبال ۳ میلیون بازدید کننده مواجه شد.

این خواننده درادامه از قطعات دیگر خود گفت: پنج کار دیگر آماده کرده ام که قرار است از فضای مجازی منتشر شود؛ تنها ملودی ورکورد یک الی دوکار باقی مانده است. قرار است تا ۱۰ روز آینده یکی از قطعات برای انتشار آماده شود؛ این کار با رکورد فرزان عابدینی و ترانه ، تنظیم و آهنگسازی خودم منتشر می شود. چند کار دیگر هم دارم که در فضای اسلو کار شده است.

خندان با اشاره به آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد: این اثر شامل ۱۰ قطعه است که در فضای امروزی کار شده ؛ قرار است از بین قطعات کارهایی را برای آن برگزینم. این آلبوم تا اوایل تابستان منتشر می شود.

وی در پایان از اجراهای خود گفت: تولید آلبوم قدمی برای شروع اجراهای صحنه ای است ؛ بعد از انتشار اثر تازه ام تصمیم دارم اجراهای صحنه ای خود را با کارهای جدید وقدیمی شروع کنم . در حال حاضر درگیر چیدمان اصلی تیم نوازندگان هستیم ؛ هنوز به نقطه مشترک برای انتخاب رهبر ارکستر و… نرسیده ایم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ