تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بازگشتی دوباره برای پیشکسوت پاپ

0

حمید خندان گفت: تب کارهای مناسبتی الان خیلی داغ است؛ ولی تاریخ مصرف کوتاهی دارد؛ به همین دلیلی ترجیح می دهم به این حوزه ورود پیدا نکنم.
حمید خندان در گفت گو با خبرنگار هم‌آهنگ درخصوص آثار مناسبتی گفت: چون سالها در صدا وسیما کار کردم با کلمه مناسبتی بیگانه نیستم ولی زیاد نمی خواهم وارد این حوزه شوم؛ چون بازده زمانی کوتاهی دارد به نظر من باید کارهایی را تولید کرد که در زمان طولانی تری توسط مردم شنیده شود.

این خواننده در ادامه با اشاره به تک آهنگ هایی که قرار است به زودی منتشر کند گفت: آهنگ های «ضبط» و«به تو می رسم» را در سال ۹۵ منتشر کردم .در حال حاضر هم درگیرتهیه دو آهنگ هستم؛ اگر مشکلی برای صدایم پیش نیاید این آهنگ ها دو هفته دیگر منتشر می شود.

وی افزود: تک آهنگ دیگری هم آماده کرده ام، چون در تولید آثارم یک مقدار وسواس دارم هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده ام هفته آینده یعنی بعد از صفر اگر مشکلی نباشد منتشر می شود. قطعاتی را که آماده می کنم متشکل از چند کار جدید است؛ به گمانم کار خوبی شده باشد ومورد استقبال قرار بگیرد و قرار است به زودی منتشر شود.
خندان ادامه داد: دو آهنگ آماده هم از بابک مافی گرفته ام قرار است به صورت تک آهنگ آنها را هم منتشر کنم به این ترتیب جدی تر به عرصه موسیقی آمده ام. این کارها پیش زمینه تولید آلبومم خواهد بود.
این خواننده در خصوص علاقه خوانندگان به انتشارتک آهنگ توضیح داد: در شرایط امروزی تولید آلبوم طرفدار ندارد، خوانندگان با تولید تک قطعه پیش می روند؛ چون تولید آلبوم مثل گذشته از حمایت مالی برخوردار نیست به همین دلیل تک قطعه بهتر جواب می دهد.قرار است بعد از انتشار تک قطعه ها آنها را به صورت آلبوم منتشر کنم ؛ طبق روالی که الان مرسوم است.
خندان در ادامه با اشاره به اجرای خود در جزیره کیش گفت: در حال حاضر برنامه شبانه ای را در جزیره کیش دارم که اجرا کننده و تهیه کننده آن خودم هستم . این برنامه هر شب برگزار می شود ومن جواب تست کارهای جدیدم را در اجراهای کیش گرفتم. تصورمی کنم اجراهای کیش به من کمک می کند که بتوانم برای کنسرت تهران آماده شوم .

وی در خاتمه افزود: کارهایم را مطابق با فضای جدید، امروزی تر آماده میکنم، حتما به محض انتشار چند آهنگم در تهران کنسرتی برگزار خواهم کرد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ