تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ادامه تور کنسرت «ساز وسماع» در کشورهای «حوزه بالتیک»برگزار می شود

0

حمیدرضا خجندی ضمن تشریح فعالیت های خود از تور کنسرت «ساز و سماع» و آلبومی که در حال جمع آوری آن است خبر داد و در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

این خواننده درباره کنسرت تازه خود گفت: آذر ماه سال گذشته کنسرتی را تحت عنوان «ساز وسماع» در قونیه برگزار کردیم از نیمه دوم شهریور ماه هم قرار است ادامه تور این کنسرت را در کشورهای «حوزه بالتیک» داشته باشیم ، « ریگا» نخستین شهری است که در آنجا اجرا داریم.
وی افزود: رپرتوآرهای این کنسرت شامل موسیقی عرفانی جهانی با تلفیق سازهای ایرانی چون تنبور است.

خجندی در ادامه از آلبوم تازه خود گفت: در ادامه این کنسرت ها قرار است آلبوم «ساز وسماع» را هم تولید کنم این اثر شامل 9 قطعه با 8 موسیقی با کلام و یک قطعه بی کلام است که در آن از اشعار عطار نیشابوری ، وحدت کرمانشاهی ، 5 ترانه از مولانا استفاده کرده ام البته یکی از ترانه های کار از سروده های خودم است.

این هنرمند افزود: موسیقی این کار ترکیبی از سازهای کشورهای مختلف چون یونان ، ترکیه ، آفریقا، ایران و هند است .در تلاش هستم که این کار در ایران منتشر شود ولی احتمال دارد که خارج از کشور انتشار یابد.
وی در خاتمه از ویدیو کلیپ تازه خود خبر داد و در این باره گفت: «سلطان منی» ویدیوکلیپی است که قصد دارم در زادروز حضرت مولانا منتشر کنم. این کار توسط یک تیم گسترده خارج از کشور انجام شده است اگر چه هادی رستمیان نقش اصلی را در این کار داشته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ