تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

توسعه همکاری موسسه بین المللی «ناکسوس» ناشر موسیقی، با علی رهبری

0

ناکسوس، از ناشران موسیقی دنیا، قصد دارد عهده دار پخش و فروش دو سمفونی تازه علی رهبری؛ «مادرم ایران» و «بیروت» شود.

موسسه «ناکسوس» از ناشران موسیقی دنیا در یکی از تازه ترین فعالیت های خود تصمیم دارد پوئم سمفونی «مادرم ایران» ساخته علی رهبری را در بازارهای جهانی فروش محصولات موسیقی منتشر کند.
طی تازه ترین خبری که از سوی علی رهبری برای رسانه ها ارسال شده است، موسسه «ناکسوس» در نظر دارد بعد از انتشار سمفونی «مادرم ایران»، عهده دار پخش پوئم سمفونی «بیروت» یکی دیگر از ساخته های رهبری شود.

به گفته رهبری، «بیروت» در سال ۱۳۶۴ در شهر وین کشور اتریش تحت تاثیر جنگ های داخلی و کشتار فلسطینیان نوشته شده و دارای پنج تابلو با نام های «زیبایی شهر بیروت»، «ورود تانک ها و قتل عام»، «بیچارگی و ناامیدی»، «عروسی» و «مناجات برای رفتگان» بوده که برای ۱۰ نوازنده فلوت نوشته شده است.

این سمفونی توسط گروه فلوتیست های وین نخست در کشورهای هندوستان، کره جنوبی، آلمان، اتریش، انگلیس، مکزیک، سوییس، مجارستان و اسپانیا اجرا و سپس حدود ۳۰ سال پیش برای اولین بار توسط یکی دیگر از موسسه های بین المللی نشر موسیقی با نام «کُخ اینترنشنال» ضبط شد. ضبط تازه این پوئم سمفونی روز یکشنبه ۲۰ آبان توسط گروه فلوتیست های وین انجام می شود.
علی رهبری در ادامه همکاری های خود با موسسه «ناکسوس» تصمیم دارد آثار دیگری چون «خون ایرانی» و «کنسرتو برای تار و ارکستر سمفونیک» را نیز به زودی در شهر وین ضبط کند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ