تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همنوازان اقبال در نیاوران با خوانندگی مهدی امامی

0

گروه موسیقی «همنوازان اقبال» به خوانندگی مهدی امامی و آهنگسازی بابک راحتی، 26 مرداد‎ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

امامی در این خصوص گفت: این کنسرت در دو بخش ماهور مرکب و شور-ابوعطا اجرا می شود. در بخش اول بابک راحتی  با نگاه فرمال و محوریت دستگاه ماهور و استفاده از مایه های همجوار آن قطعات ضربی و تصانیف زیبایی ساخته است که البته بنده همچون آثار دیگرم تلاش کردم این رویکرد را در بخش غیر متریک نیز حفظ کنم.. بخش دوم کنسرت نیز به اجرای آثاری از استاد جلیل شهناز اختصاص می‎یابد. در این اجرا هم‎نوازان اقبال توجه ویژه‎ای به بعد آفرینش هنری شهناز دارند. این نخستین بار است که یک مجموعه کامل از آثار و بداهه‎ساخته‎های جلیل شهناز، در مایه‎ای مشخص، برای گروه ساز‎های سنتی ایرانی تنظیم و اجرا می‎شود.

اعضای گروه «اقبال» عبارتند از:  بابک راحتی(سرپرست، آهنگساز، تار)، مهدی امامی (خواننده)، حسین لک(تار)، هوشمند عبادی (نی)، سینا دانش(کمانچه)، الهام حبیب‎تبار(سه‎تار)، کوروش شاهانی(سنتور)، سهیل اله‎دادیان( تنبک)، شایان میرزایی(عود)

گفتنی است گروه موسیقی «همنوازان اقبال» پنج‎شنبه، 26 مرداد‎ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود. علاقمندان جهت تهیه بلیط می‎توانند آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ