تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک منتشر شد

0

آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک، با صدای همایون کاظمی، توسط «نشر و پخش جوان» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.

همایون کاظمی که سالها پيش آلبوم «به يادآن گذشته» ر ادر پاسداشت استادان حبيب الله بديعى و معينى كرمانشاهى خوانده بود، تازه ترین اثر خود را تحت عنوان «هرچه بود گذشت» در دسترس موسیقی دوستان قرار داده است، این هنرمند در خصوص اثر تازه اش و در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: «این آلبوم به یاد زنده یاد استاد اسدالله ملک به اجرا در آمده و شامل 6 قطعه به عناوین «یاد تو»، «جدایی تو»، «آواز بیات اصفهان»، «جدایی»، «آسمون» و «آواز دشتی» می باشد. »
وی افزود: «قطعات این اثر را سامان احتشامی تنظیم کرده و نوازندگی پیانو را نیز بر عهده داشته است. همچنین بابک شهرکی به عنوان نوازنده ویولون در این اثر همکاری داشته است. قطعات در استودیو پارت با صدابرداری بهنام شهرکی ضبط شده اند و مجموعه کل کار از 1396 آغاز شده و تولید و نشر آن تا 1397 به طول انجامیده.»
همايون كاظمى در پايان خاطر نشان ساخت: «چهار قطعه از اين آلبوم از ساخته هاى استاد ملك در مايه دشتى ، اصفهان و شوشترى با ترانه هايى از زنده ياد بهادر يگانه، هما مير فشار و زنده ياد نواب صفا مي باشد و دو قطعه آواز در دشتى و اصفهان با اشعارى از فريدون مشيرى و ايرج دهقان اجرا گرديده است.»
این خواننده همچنين توضيح داد ترانه ى «جدايى» در زمان حيات استاد ملك با صداى خودش براى اولين بار ضبط گرديده بود و در اين مجموعه دوباره خوانده شده است و سه ترانه ديگر باز خوانى می باشد.
شایان ذکر است که آلبوم «هرچه بود گذشت» از همایون کاظمی منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال آن را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ