تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کیارش حسن‌زاده:بیست آهنگ آماده انتشار دارم

0

هم آهنگ – بیست آهنگ آماده انتشار دارم ، که از هفته های آینده به‌طور گسترده و نزدیک به هم منتشر می‌شوند .اولین تک آهنگ «مافیا»نام دارد.

کیارش حسن زاده درباره فعالیت های اخیرخود به هم اهنگ  گفت: «مکث»آخرین آلبومی بود که پس از ۶سال ممنوع‌الکاری با دکلمه کامران تفتی منتشر شد.بعد‌ازاین آلبوم تک آهنگ‌های‌مجوز دار را تولید و منتشر کردم، قصد دارم این روند را همچنان ادامه دهم.

این خواننده با اشاره به فضای قطعات آلبوم تازه خود توضیح داد : فضای این قطعات احساسی،جوان پسند و تا حدی فاخر است ،که آهنگسازی بیشتر این تک آهنگ ها هم خودم انجام داده ام.

وی در رابطه با انتشار آلبوم های خود گفت: «می‌خوام بگم» کاری از محسن نیکبخت آخرین آلبومی بود که منتشر کردیم ؛و‌در‌ادامه هم آلبوم های بسیاری آماده انتشار دارم . به امید خدا سال آینده آلبوم جدید ام را منتشر می‌کنم.

حسن زاده با اشاره به فعالیت موسسه فرهنگی و هنری «آوای مهر میهن»گفت: این موسسه قرار است، اولین آلبوم سهیل خواننده نو پا را منتشر کند . پس از آن قرار است آلبوم‌های حسین نجفی«تاثیر مثبت» ، مهدی دارابی«کی با اونه؟» ، علیرضا شایان«تلخند» ، هادی مهرابی «پیدات می‌کنم» و…منتشر شود .

وی افزود: همچنین یک آلبوم هم  در‌حال تولید داریم که فعلا نمی توانم اطلاعاتی راجع به آن دهم این آلبوم سوپرایز است.

خواننده آلبوم  یه خاطره در رابطه با برگزاری کنسرت های موسسه خود گفت:قصد داریم، کنسرت گروه «دات»را به سرپرستی شهره سلطانی در فرهنگسرای نیاوران  اجرا کنیم . مذاکراتی با شهرستان ها هم صورت گرفته است، تا بتوانیم کنسرت پاپ بانوان را در آنجا برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم سال ،قرار است در شهرستان ها اجراهای زیادی داشته باشیم . فعلا در حال برنامه ریزی،رایزنی و اخذ مجوزها هستیم؛ سیروان،زاینار،محمد علیزاده،فرزاد فرزین،احسان خواجه امیری،گروه سون،امید حاجیلی از جمله خوانندگانی هستند که قراره در شهرستان بیشترین کنسرت را داشته باشند.در صورت نهایی شد ن این موضوع حتما اطلاع رسانی خواهیم‌کرد.

خواننده آلبوم «مکث» با بیان اینکه فکر می‌کنم به امید خدا ۹۰ درصد کنسرت ها را بتوانیم برگزار کنیم اظهار داشت: ؛قرار است در تهران دو کنسرت سورپرایز داشته باشیم ، یکی از این کنسرت ها کاملا متفاوت است وتعجب همگان را بر می انگیزد.دومین کنسرت هم اتفاق خیلی خوبی خواهد بود.

وی در پایان یاد آور شد: در حال حاضر مدیرت اجرایی و برنامه های گروه موسیقی دات به سرپرستی شهره سلطانی است . فعلا درگیر برنامه ریزی کنسرت های تهران و شهرستانهای این گروه هستیم.

لازم به ذکر است که ،کیارش حسن‌زاده خواننده پیشکسوت سبک موسیقی پاپ ،خالق آلبوم های«دو تا قلب یادگاری،یه خاطره،دارم می‌میرم و‌مکث»است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ