تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حواشی کنسرت خواننده بی حاشیه (چهار سانس کمتر از یکماه در تهران(

0

هم‌آهنگ – سارا صادقی : ۲۸تیرماه تمدید کنسرت تهران روزبه نعمت الهی خواننده موسیقی پاپ در دو سانس در حالی به اتمام رسید که در آن شاهد اتفاقات ورویداد های بسیاری بودیم. کنسرت متفاوت روزبه نعمت الهی با حضورستارگان خاص برگزار شد.

حضور خیریه های مختلف در آخرین کنسرت نعمت الهی
جمعیت بی شماری منتظر ورود به سالن کنسرت بودند در میان انبوه جمعیت کودکان خیریه مهر لیلا بلوکات بازیگر سینما وتلویزیون وخیریه های دیگر دیده می شد. ورود این کودکان در سالن کنسرت کار متفاوتی بود که تا به حال کم تر با آن مواجه شده ایم. همانطور که می دانید روزبه نعمت الهی در برنامه تلویزیونی خود که ماه مبارک رمضان پخش شد حدود ۱۰۰ بلیت کنسرت خود را به خیریه ها اهدا کرد.
در میان جمعیت انبوه همچنان آدم های متفاوت به چشم می خورد پسری مبتلا به بیماری ام اس که از شاگردان پدر روزبه نعمت الهی استاد مسرور نعمت الهی «محقق وپژوهشگر وپدر روزبه نعمت الهی » بود دیده می شد؛ کمی جلوتر پسر بچه ای با کوله پشتی جمعیت را به نوعی متوجه خود کرده بود؛ بنا به گفته خودش کارش گل فروشی است وعلاقه شدیدی به روزبه نعمت الهی دارد ؛ زمانی که مشغول گل فروشی بود این خواننده را می بیند وبه دعوت روزبه نعمت الهی به طور رایگان در این کنسرت حضور پیدا می کند.
اجرای تک آهنگ صبوری
در بخشی از این کنسرت اتفاق عجیبی رخ می دهد زمانیکه روزبه نعمت الهی قصد دارد آهنگ صبوری را اجرا کند؛ ناگهان با گریه پشت به تماشاگران می ایستد وپس از چند ثانیه مکث این آهنگ را اجرا می کند.

حضوره ردیف دان موسیقی سنتی ایران در میان جمعیت
مادر روزبه نعمت الهی فرشته جواهری ردیف دان موسیقی سنتی ایران در این کنسرت حضور داشت ،این هنرمند در سال ۹۱ با گروه موسیقی فرشتگان اجرا های درخشانی برای بانوان داشت .در ادامه کنسرت به در خواست روزبه نعمت الهی فرشته جواهری در بین جمعیت ایستاد ومدتی با تشویق های پیا پی روبه رو شد.
اتحاد رقبای شرکت های موسیقی
هر کنسرتی با زحمات مدیران شرکت ها برگزار می شود این مدیران به نوعی رقیب هم هستند چون تلاش می کنند خواننده به خوبی بدرخشد ؛ از جمله اتفاقات جالبی که در آخرین کنسرت روزبه نعمت اللهی رخ داد حضور مدیران شرکت های اکسیر نوین (محمدرضا خانزاده ) ،ترانه شرقی (محسن رجب پور) و مدیرنوای نی لبک شرقی (ایمان آقایی نسب ) بود ؛ به گونه ای که این مدیران در یک ردیف در کنار هم نشسته بودند.
آهنگ ایران به سالار عقیلی تقدیم شد
آخرین آهنگی که روزبه نعمت اللهی در کنسرت خود اجرا کرد آهنگ« ایران» از سالار عقیلی بود ؛نوازندگان این خواننده چند ثانیه این آهنگ را نواختند ؛ سپس روزبه نعمت اللهی آهنگ«ایران » خود را خواند وتمام حضار به احترام این آهنگ ایستادند وبا این خواننده هم خوانی کردند، در پایان روزبه نعمت الهی این آهنگ را به سالار عقیلی تقدیم کرد.
لازم به ذکر است که شرکت نوای نی لبک شرقی به مدیریت ایمان آقایی نسب شرکتی است که مجوز کنسرت روزبه نعمت اللهی را بر عهده داشته

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ