تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حمادگلچهر:هیچ وقت نخواستم خواننده شوم

0

هم‌ آهنگ-سارا صادقی: حماد گلچهر نوازنده جوان که در انتشار آلبوم «دنیا بدون تو » به عنوان گیتاریست با ماهان بهرام‌خان همکاری داشته است از تازه ترین فعالیت های خود خبرداد.
گلچهر با اعلام این خبر به هم‌ آهنگ گفت: در حال حاضر با گروه مهدی یغمایی و ماهان بهرام خان همکاری می کنم . قرار بود کنسرت مهدی یغمایی ۳۰ تیرماه برگزار شود، ولی متاسفانه به دلایلی این کنسرت با تاخیر در شهریور ماه بر گزار می شود. فعلا تاریخ برگزاری کنسرت ماهان بهرام خان مشخص نشده است.
وی با اشاره به تک آهنگ «بازم بخند» که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: به تازگی با پیمان زارعی در تک آهنگی همکاری داشتم، که چند روز پیش در فضای مجازی منتشر شد.این تک آهنگ را آرش خادمی تنظیم کرده است.
این نوازنده در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون به انتشار آلبومی به خوانندگی خود فکر کرده است، توضیح داد: هیچ وقت دوست نداشتم خوانندگی کنم . عرصه نوازندگی را به خوانندگی ترجیح می دهم ،چون همیشه هدفم این بوده که به طور حرفه ای دراین عرصه فعالیت کنم.
لازم به ذکر است که حماد کاردی گلچهر؛ نوازنده(گیتاریست) ماهان بهرام خان، مهدی یغمایی و… متولد ۲۲خرداد ۱۳۶۹از رشت است و با افراد بیشماری از جمله ماهان بهرام خان، مهدی یغمایی، علی پرمهر، امیر مولایی و ….همکاری داشته است.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ