تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حمایت چهره‌های موسیقی از خانه اوتیسم ایران

0

هنرمندان عرصه موسیقی کشورمان همواره چه به روش های مادی و چه معنوی از کودکان مبتلا به بیماری های خاص حمایت کرده اند. کودکان مبتلا به به اختلال رشدی اوتیسم نیز از این حمایت بی بهره نبوده اند و در چند روز گذشته چهره های شاخص موسیقی از خواننده و نوازنده، حمایت همه جانبه خود را از «خانه اوتیسم ایران» نشان داده اند. آن ها با به اشتراک گذاشتن پیام خانه اوتیسم ایران از مردم درخواست همکاری و حمایت کرده اند.
«امید حاجیلی» خواننده پاپ، «رضا یزدانی» خواننده سبک پاپ راک، «سیامک عباسی» خواننده پاپ، «مسعود همایونی» آهنگساز و نوازنده گیتار، «علیرضا میرآقا» نوازنده ترومپت و «هانا کامکار» نوازنده دف از جمله این هنرمندان بوده اند. بسیاری از فعالان عرصه موسیقی هم چون «علی اوجی» تهیه کننده و «بهرنگ نامداری» گرافیست هم حمایت خود را از این کودکان به اشتراک گذاشته اند.
اوتیسم نوعی اختلال رشد است که در سه سال اول زندگی ظاهر می شود. این بیماری با تاثیر بر روی مغز کودک، رفتارهای اجتماعی و مهارت ارتباط برقرار کردن با دیگران و دنیای خارج را برای این کودکان دشوار می سازد .
خانه اوتیسم ایران طی روزهای گذشته با پیام زیر از همه مردم ایران درخواست حمایت کرده است.
فقط بیست روز مونده… بیست روز مونده تا بى خونه شدن کودکان اوتیسم.
تا از دست رفتن تنها شانس صدها خانواده براى بهتر زندگى کردن کودکشون. تا بسته شدن درهاى امید.
فقط بیست روز مونده… ولى هنوز بیست روز مونده… بیست روز مونده تا ما نشون بدیم نمیذاریم درهاى این خونه به روى این کودکان بسته بشه. تا به این خانواده ها بگیم که کنارتون هستیم توى این مسیر سخت. تا همه ثابت کنیم قدرت عشق رو… این کودکان نیاز به آموزش دارن. این خانواده ها نیاز به حمایت دارن. اونها رو تنها نذاریم.
بیست روز براى ما هیچی نیست…
روشهای کمک با شماره گیری *۷۸۰*۷۰۷# و
یا شماره کارت ٧٩٨١-۴٠٠١-١٢١٩-۶٢٧۴ بانک اقتصاد نوین به نام انجمن اوتیسم ایران
شماره حساب ارزی برای همراهان خارج از کشور ۱۴۷-۷۵۰-۵۶۶۳۵۲۸-۱
اطلاعات بیشتر @iran.autism.association
پاسخگویی ٢۴ساعته ۰۹۳۸۶۶۸۸۲۸۱

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ