تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پیام عزیزی با حمایت از کودکان معلول در پاوه کنسرت خیریه برگزار می‌کند

0

«پیام عزیزی» به مناسبت روز جهانی معلولین و با حمایت از کودکان معلول در ساعت 19:30 روز دوشنبه 12 آذر ماه جاری در شهرستان پاوه در استان کرمانشاه کنسرت خیریه برگزار می‌کند.

«پیام عزیزی» خواننده موسیقی عرفانی کشور به همراه گروه دف‌نوازی «نوای رحمت»، در جمع همشهریان و هم‌زبانان عزیز پاوه‌ای خود؛ به مناسبت روز جهانی معلولین و با حمایت و به نفع کودکان معلول و فرشتگان آسمانی شهرستان پاوه و با شعار «جشن دوستی‌ها؛ با احترام به تفاوت‌ها» در ساعت 19:30 روز دوشنبه 12 آذر ماه جاری در شهرستان پاوه در استان کرمانشاه کنسرت خیریه برگزار می‌کند.
اعضای گروه دف‌نوازی «نوای رحمت» که با سازهای دف خود «پیام عزیزی» را در کنسرت خیریه به مناسبت روز جهانی معلولین در شهرستان پاوه همراهی می‌کنند، عبارتند از: مسعود مرادی، مختار سلیمی، نادر فاتحی، سید پوریا سلامیه و سید ناصح سلامیه.
«پیام عزیزی» در یادداشت کوتاهی در مورد این کنسرت نوشته است: به ياري خداوند بخشنده و مهربان و به بركت و رحمت حضرت رسول اكرم (صل الله) بعد از اجراي كنسرت‌هاي متعدد خيريه در شهرهاي مختلف کشور؛ با افتخار اين كنسرت خيريه به نفع کودکان معلول و فرشتگان آسمانی همشهریان و هم‌زبانان عزیز پاوه‌ایم و با حضور گرم و صميمي شما مردم خداجو و انسان‌دوست برگزار خواهد شد، اميد است اين كنسرت، سرآغازي براي فراگيري آن در سراسر كشور عزيزمان ايران باشد.
«پیام عزیزی» خواننده باسابقه موسیقی عرفانی ایران در آخرین کنسرت بزرگ عرفانی خود به همراه «دشتی قاسم علی» مولودی‌خوان سرشناس اقلیم کردستان عراق، به همراه «حسین رضایی‌نیا» نوازنده باتجربه دف، در چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی مولودی‌‌خوانی «هه‌تاو» Hetaw (خورشید)؛ در روز 28 تیر ماه امسال، قطعات و آهنگ‌های عرفانی را به زبان‌های کُردی، فارسی، عربی و ترکی در خانه کُرد شهر سنندج در استان کردستان اجرا کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ