تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رقابت خوانندگان نوپا در ارسباران

0

بعد از دو ماه وقفه به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه هزار صدا ساعت 15 روز پنج شنبه ، 22 تیرماه در فرهنگسرای ارسباران با اجرای همیشگی “آرش نصیری” از سر گرفته شد.

اين برنامه كه با معرفی آثار خوانندگان جوان همراه است وبا هدف كمك به پيشرفت موسيقی پاپ ايران و كشف استعدادهاي اين عرصه برگزار می شود در اين دوره نيز با اجرای 7 خواننده نوپا و در نهايت انتخاب خواننده برتر اجرا شد و “مهدی یغمایی” به عنوان داور در بخش خوانندگی ، “فؤاد حجازی” به عنوان داور در بخش آهنگسازی و “افشین مقدم” به عنوان داور در بخش ترانه حضور داشتند.
در ابتدای این برنامه و بعد از صحبت کوتاهی که کارشناسان با حضار در سالن داشتند، “آرش نصیری” این برنامه را به روح “مازیار ” خواننده قدیمی و “مجتبی میرزاد” تقدیم کرد و پس از آن داوطلبان خوانندگی به این ترتیب به اجراهای خود پرداختند: نادر طبسی (قطعه : برف) ، پدرام محبوبیان (قطعه : رهایم نکن ) ، تیرداد ( قطعه: بنشین مرو) ، جواد خانی (قطعه: آدم و حوا) ، داوود قاسم لو (قطعه: روزگار) ، هادی نوروزی (قطعه: برگرد) ، مجتبی مطلق زاده (قطعه: مرنجان ) . بعد از این اجراها “گرشا رضایی” که به عنوان خواننده میهمان در این برنامه حضور داشت بر روی سن آمد و دو اجرای زیبا را تقدیم به علاقه مندان در سالن کرد .
سپس آرش نصیری از رضایی دعوت کرد تا به مناسبت سالروز درگذشت جمشید شیبانی در روز دوازده تیرماه، قطعه نوستالژیک «سیمین بری» این خواننده قدیمی را اجرا کند و گرشا رضایی نیز به نوازندگی وحید مهراد این قطعه را اجرا کرد.
سپس تیم داوری که برای شور به پشت صحنه رفته بودند به روی صحنه برگشتند تا برنده این مسابقه مهیج را انتخاب کنند.
آهنگساز و نوازنده باسابقه و شناخته شده موسیقی، فواد حجازی به نمایندگی از هیات داوران نفرات برنده را انتخاب کرد. بر این اساس و با توافق سه کارشناس این برنامه “هادی نوروزی” به عنوان نفر اول ، “تیرداد” و “نادر طبسی” به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم انتخاب شدند.
لابلای برنامه و پس از هر اجرا، هر سه داور نکات جالبی از جمله انتخاب درست را به این خوانندگان جوان گوشزد کردند که اگر آنها را عملی کنند حتما در آینده آثار موفقی از خود به جای خواهند گذاشت.
همچنین ” نرگس جعفری” ، “مهسا ایرانیان” ، “حمید صیدی” ، “ملیکا تهرانی” و… میهمانان این برنامه بودند.

در ادامه عکس های غزاله خوش سيما را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ