تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هزارصدای شهریور با داوری پویا نیکپور، شهرام شکوهی و کامران رسولزاده  برگزارشد

0

در ابتدا برنامه آرش نصیری شعر «بچه های ته خط» کامران رسولزاده را خواند: «دیکته می گفتن بهمون، یکی درست یکی غلط/ وقتی که بابا نون نداشت، همه رسیدیم ته خط»

سپس تیتراژ برنامه  که روی بازخوانی ترانه «همسفر» ایرج جنتی عطایی، ساخته زنده یاد واروژان که 26 شهریور چهلمین سالروز درگذشت این هنرمند بود و توسط حمید حامی ساخته شده بود، پخش شد.

پس از آن مدیر و مجری برنامه آرش نصیری با خواندن شعری از استاد حسین منزوی، روز شعر و ادب پارسی را تبریک گفت و تقارن این برنامه با این روز را نیز به فال نیک گرفت.

بعد از  صحبت های اولیه اولین خواننده، کارشناسان به روی صحنه دعوت شدند.

پویا نیکپور برای بخش آهنگسازی، شهرام شکوهی برای بخش خوانندگی و کامران رسولزاده برای بخش ترانه کارشناسان این برنامه بودند.

مهراز علیزاده، محمد دلفان، ابراهیم احمدی، اشکان مجدی، همایون ابراهیمی و پدرام محبوبیان خوانندگانی بودند که به ترتیب به اجرای برنامه پرداختند.

این برنامه سه برنامه ویژه داشت. اولین برنامه اجرای علیرضا ظریف به عنوان برنده اولین برنامه هزارصدا در چهار سال و شش روز پیش بود. این برنامه چند روز بعد از چهارمین سالگرد هزارصدا برگزار می شد. اولین برنامه هزارصدا پنج شنبه 21 شهریور 92 برگزار شده بود. ظریف در ابتدا همان آهنگی که  با آن اول شده بود با شعری از علیرضا سلیمانی و ملودی توحیدکاظمی را خواند و سپس آهنگ «اکسیژن» با ترانه ای از آرین داودی را به خواست مجری برنامه خواند.

دومین برنامه ویژه، پیانونوازی آهنگساز و نوازنده پیشکسوت، داریوش تقی پور بود. تقی پور قطعاتی را به صورت بداهه نواخت و اشاره هایی هم به برخی از قطعات زنده یاد واروژان داشت.

آخرین بخش برنامه هم اجرای خواننده و ترانه سرای قدیمی افشین سیاهپوش بود. او با پیانو نوازی ارسلان محمودی و ویولن حمیدرضا رضایی قطعات «خرابم نکن» با ترانه ای از خودش و ملودی ارسلان محمودی و «باشه» با شعری از علی استیری و ملودی مهدی رفعتی را اجرا کرد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

سپس کارشناسان برنامه بعد از شور به روی صحنه برگشتند و پویا نیکپور به نمایندگی از هیات داوران نفرات برگزیده را به این صورت اعلام کرد:

 

نفر اول:همایون ابراهیمی (با ترانه مرصاد فولادی، آهنگسازی همایون ابراهیمی و تنظیم ایمان تیموریان)

نفر دوم:محمد دلفان (با ترانه و ملودی محمد دلفان و تنظیم مهدی خیرخواهی)

نفرات سوم مشترک:پدرام محبوبیان (با ترانه روزبه بمانی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی)

اشکان مجدی (با ترانه شهاب شهرزاد، آهنگ مرتضی لطفی و تنظیم فرید مهاجرپور)

 

لازم به ذکر است که اکبر کتابدار، مریم اسدی و مجید صفدری از مهمانان این برنامه بودند.

در ادامه عکس های سوگند رئیسی را ببینید:

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ