تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هزارصدای پاپ جمعه سوم دی ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود

0

بعد از ظهر جمعه سوم دی ماه، یکی دیگر از برنامه‌های بخش پاپ هزارصدا در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود تا یکی دیگر از فینالیست‌های این برنامه برای انتخاب بهترین خواننده جوان سال ۹۵ هزارصدا مشخص شود. در این برنامه که از ساعت ۱۵ آغاز می‌شود، یک بار دیگر تهیه‌کننده مطرح موسیقی، محسن رجب‌پور هم در گروه کارشناسی حضور خواهد داشت و همچنین در کنار او، استاد و خواننده قدیمی ‌مهدی سپهر داور بخش خوانندگی و آواز، پدرام کشتکار داور بخش ملودی و آهنگسازی و اهورا ایمان داور بخش ترانه و تلفیق خواهند بود. رجب‌پور پیش از این، در سال اول برگزاری برنامه هزارصدا یعنی در سال ۱۳۹۲ ، هم در بخش مقدماتی و هم در فینال آن سال به عنوان کارشناس در برنامه حضور پیدا کرده بود. همچنین هم پدرام کشتکار و هم اهورا ایمان پیش از این در این برنامه حضور داشته‌اند، اما مهدی سپهر که یکی از اولین خوانندگان موسیقی پاپ در بعد از انقلاب است و علاوه بر خوانندگی سال‌ها تدریس آواز را در کارنامه دارد، برای اولین بار در هزارصدا حضور خواهد یافت.

خواننده مهمان این برنامه هم حامد همایون پدیده امسال موسیقی پاپ است که چند قطعه محبوب خود را برای علاقمندان و دوستداران موسیقی اجرا خواهد کرد.همچنین مطابق معمول، این برنامه میان برنامه‌های دیگری هم خواهد داشت و یاد بزرگان موسیقی و ترانه هم در این میان برنامه‌ها گرامی‌ داشته خواهد شد.

هزارصدا اولین برنامه داخلی کشف و معرفی چهره‌های تازه موسیقی است که از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و مدیر و مجری آن آرش نصیری روزنامه‌نگار هنری و به ویژه روزنامه‌نگاری حوزه موسیقی‌ست. این برنامه هر ماه در دو بخش پاپ و سنتی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ