تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجراهای «زاوش» بعد از محرم و صفر شروع می شود

0

هومن موسوی سرپرست گروه «زاوش» ضمن تشریح فعالیت های خود از جمع آوری آلبوم تازه و کنسرت های این گروه خبر داد.

هومن موسوی ضمن تشریح فعالیت های تازه خود گفت : قبلا با گروه «زاوش» سنتی کار می کردم. در سال 90 آلبوم راک «پرواز با…» و سال 94 هم «آغاز یک خیال» را منتشر کردیم. 6 مرداد ماه هم برای اولین بار به عنوان گروه راک به روی صحنه رفتیم .
وی افزود: پس از کنسرت تازه مان که 6 مرداد ماه برگزار شد در حال آماده کردن قطعاتی هستیم که آرام آرام تا سال آینده روانه بازار کنیم ، بعد از آن قصد داریم آلبوم سوممان را شروع کنیم. تازه ترین قطعه ی ما ترک بدرود یا وداع است که با شعری از فروغ فرخزاد امروز یا فردا منتشر می شود.

سرپرست گروه «زاوش» درباره سومین آلبوم این گروه توضیح داد: 70 درصد از کارهای آلبوم سوم را انجام داده ایم کل اشعار از فریدون مشیری است،در حال حاضر در انتهای مرحله تولید هستیم. در این آلبوم نگاه کلی تری به موضوع عشق و انسانیت داشته ایم به همین خاطر قصد داریم آلبوم را در زمان خودش منتشر کنیم که خیلی شنیده شود این حرف را از این بابت نمی گویم که شنونده تنها موزیک کار را بشنود بلکه از لحاظ کلامی می گویم .

موسوی افزود: در این کار ما از اشعار اساتید موسیقی چون فریدون مشیری استفاده کردیم چون بهترین کلام و حرف مشترک ما را بیان کرده است. در کل روند کاری ما به این صورت است که ابتدا موضوعی را بیان می کنیم بعد مطابق با آن از بین 10 شعر یکی را انتخاب می کنیم سپس ملودی و آهنگ آن را می سازیم این کار باعث می شود که کار را با حس و حال خودمان بسازیم نه آنکه انجام وظیفه باشد، مثل نخستین قطعه از آلبوم دوممان که با شعری از اخوان ثالث شروع شد .

وی در خاتمه درباره اجرای گروه زاوش گفت: احتمالا اوایل آذرماه یعنی بعد ازماه محرم و صفر در آزادی یا ایوان شمس اجرایی خواهیم داشت بعد از آن هم کنسرت های شهرستان را آغاز می کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ