تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین کنسرت رسمی هومن سزاوار برگزار می شود

0

هومن سزاوار از کنسرت رسمی خود که بعد از ماه رمضان در تهران وشهرستان ها برگزار می شود خبر داد.

هومن سزاوار با اعلام این خبر  از تازه ترین کنسرت خود گفت: در حال حاضر مشغول ثبت گروه و تمرینات هستیم ؛ نزدیک ترین اجرای ما کنسرت تهران است که قرار است بعد از ماه رمضان برگزار شود؛ پس از این اجرا  کنسرت شهرستان را در 10 الی 15 شهر خواهیم داشت ؛ فعلا شهرهای شیراز ، رشت ، گرگان ، لاهیجان، ساری ، بندرعباس قطعی شده است.
وی در ادامه درباره جزئیات کنسرت تهران توضیح داد: طبق برنامه ریزی این کنسرت را در یک سالن کوچک اجرا خواهیم کرد؛ در این کنسرت دو قطعه از آلبوم کافه های رمانتیک و حدود 18 قطعه از آثاری که تاکنون منتشر کرده ام اجرا می شود بعد از این کنسرت تصمیم دارم بهمن و اسفند هم در سالن میلاد اجرای بزرگتری داشته باشم.

این هنرمند در ادامه با ذکر اسامی اعضای گروه خود گفت: این گروه از بردیا اصفهانی (رهبر گروه ، نوازنده کیبورد وپیانو)، سامان بهشتی (نوازنده درامز)، محمد محمدلو(بیس)، هیراد نیکنام (گیتار و ساز بزوکی)، مجید امیری (نوازنده گیتار الکترونیک) و مهدی حسین زاده (ساز پرکاشن) تشکیل شده است.
سزاوار در خاتمه گفت: در حال حاضر آلبوم توجیه اقتصادی ندارد به همین خاطر بیشتر تمایل به تولید قطعه دارم ، بعد از تعطیلات ماه رمضان تازه ترین قطعه ام منتشر می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ