تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین تجربه سینمایی «حسین متولیان» با فیلمی از «ابوالحسن داوودی»

0

حسین متولیان، شاعر و ترانه‌ سرای كشورمان كه تاکنون به عنوان ترانه سرا با بسیاری از خوانندگان پاپ و سنتی مطرح كشور همكاری داشته است ضمن تشریح فعالیت های خود از نخستین تجربه سینمایی خود در فیلم «هزار پا» خبر داد.

حسین متولیان ضمن تشریح فعالیت های تازه خود گفت: ترانه تیتراژ برنامه «طبیب» به خوانندگی گرشا رضایی تازه ترین کارم بود که از شبکه سه پخش شد . علاوه بر آن یک کتاب آیینی هم به نام «عقل مرکب» دارم که قرار است در این هفته برای پروسه چاپ به «نشر جمهوری» تحویل داده می  شود.

وی افزود: این روزها درگیر آماده کردن ترانه ای برای ویژه برنامه محرم با عنوان «مسیح کربلا» که موضوع آن شیرخواران حسینی است هستم ، هنوز خواننده این کار مشخص نشده است.

این ترانه سرا در ادامه از نخستین تجربه سینمایی خود گفت: تاکنون تجربه بازی در نمایش «هیهات» زنده یاد استاد محمد را داشته ام و همچنین در سریال «نامه آخر» به کارگردانی دانش اقباشاوی هم کار کردم که هنوز پخش نشده است . «هزار پا» نخستین تجربه سینمایی من و کار طنز و شیک ابوالحسن داوودی است .این کارگردان یکی از دوست داشتنی ترین آدم های سینما است خوشحالم که در کنار تیم وگروه حرفه ای او رضا عطاران ، جواد عزتی، علی صالحی ، محمد نادری و حسین سلیمانی و دیگر  عوامل گروه چون ایمان امیدواری ، کامیاب امین عشایری حضور دارم.

متولیان افزود: در این کار به هیچ عنوان احسان بیگانگی با سینما نداشتم ، باعث خوشحالی من است که در پروژه ابوالحسن داوودی مرد کار بلد سینمای ایران هستم نقش کرامت را با افتخار پذیرفتم چون داودی را از قبل می شناختم ، «رخ دیوانه» ، «تقاطع ونان» ، «عشق وموتور هزار» از جمله کارهای اوست که بسیار دوست داشتم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ