تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حسین زمان: بعد از 15 سال همچنان ممنوع الکار هستم

0

حسین زمان هنرمند و خواننده ایرانی که  بیش از 15 سال است که از ممنوع الکاری او می گذرد در گفت وگو با موسیقی فارس از ممنوع الکاری خود و قطعاتی که برای انتشار آماده کرده است خبر داد و در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

حسین زمان ضمن تشریح فعالیت های خود گفت: تصور می کنم که از بالا دستور داده اند  که عوامل امنیتی واطلاعاتی جلوی کار من را بگیرند چون هر چقدر به ارشاد مراجعه می کنم پاسخ درستی نمی دهند .

وی افزود: در یک مراسمی که مهمان رئیس جمهور بودم صالحی امیری را دیدم او به من گفت کارت بالاخره درست شد یا نه! حتما با من تماس تلفنی داشته باش از آن زمان دو ماه می گذرد ولی هیچکس کاری برای من نکرده است .

این خواننده خاطر نشان کرد: علارغم قول هایی که صالحی امیری به من دادند کماکان در دوران محرومیت به سر می برم و اجازه کنسرت یا پخش اثری را ندارم . چند کار آماده کرده ام که منتظر فرصتی هستم که آنها را منتشر کنم .

زمان با اشاره به قطعات تازه خود گفت: از جمله این کارها می توانم به «سراب» و«دوراهی» که با ترانه داوود رحمت الهی وآهنگسازی رادین آماده شده است اشاره کنم همچنین ریمیکس کار قبلیم که به نام «حصر آغوش» نام داشت .اگر مجوز این کارها را به من ندهند فکر می کنم باید آنها را خارج از ایران منتشر کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ