تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعات تازه ام بعد از ماه رمضان منتشر می شود

0

هومن جوادی ضمن تشریح فعالیت هایش از انتشار قطعات تازه خود خبر داد.

هومن جوادی از قطعات تازه خود گفت: در رمضان امسال آهنگی را برای حضرت علی (ع) منتشر کردم؛ چند کار دیگر هم دارم که یکی از آن ها قرار است بعد از ماه رمضان منتشر شود؛ تا دو ماه دیگر هم دو کارتازه منتشر خواهم کرد این کارها فعلا مراحل میکس و مسترخود را سپری می کنند.

وی خاطر نشان کرد: این قطعات در فضای پاپ کار شده است؛ فعلا دو قطعه با نام های «کلافه» و «دلم گرفته رفیق» را آماده کرده ام که آهنگسازی و تنظیم آنها را امین قباد و سعید شمس بر عهده دارند اما هنوز نام آهنگ سومی که حامد برادران آهنگسازی و تنظیم آن را بر عهده دارد مشخص نکرده ام.

این خواننده در ادامه متذکر شد: در حال حاضر با سیستم هایی که در فضای مجازی آمده است همه به سمت انتشار تک آهنگ پیش رفته اند دیگر آلبوم در موسیقی جواب نمی دهد زمانی بود که مردم برای گوش کردن کارها کاست آن را می خریدند اما در فاصله ای که سی دی منتشر شد فضای دانلود کارها به صورت تک قطعه در اینترنت بازتر شد که این موضوع جز ضربه بزرگ به خواننده و تهیه کننده چیز دیگری نداشت .

 

وی افزود: انتشار قطعه بهتر جواب می دهد چون دست خواننده را برای ارایه قطعات در زمان های کوتاه تر باز گذاشته است؛ در نهایت کسانی که تک آهنگ منتشر می کنند برای شناشنامه کاریشان می توانند قطعات خود را به صورت آلبوم هم منتشر کنند . من فعلا می خواهم تا پایان سال چند تک آهنگ کار کنم البته ممکن است تعدادی سی دی با مجموعه ای نفیس که کارهای قدیم و قطعات تازه ام را شامل می شود را برای سال آینده آماده کنم؛ اما در حال حاضر به آلبوم فکر نمی کنم.

جوادی یاد آور شد: چند سالی به دلایل شخصی فعالیت موسیقی نداشتم اما تصمیم دارم بعد از انتشار قطعات تازه ام که حدود سه قطعه است میکسی از آنها به اضافه کارهای قبلی ام که مورد توجه قرار گرفته بود را در قالب یک کنسرت به روی صحنه بیاورم ؛ می خواهم از سالن های کوچک و شهرستان ها شروع کنم تا بعد بتوانم کنسرت های بزرگ برگزار کنم .

وی در خاتمه گفت: همانطور که می دانید در شرایط کنونی برای برگزاری کنسرت مشکلات بسیاری وجود دارد از جمله این مشکلات می توان به فروش بلیت ها اشاره کرد به همین منظور فکر می کنم باید برای اجراهایم یک برنامه ریزی دقیق داشته باشم که اصولی پیش بروم تا بتوانم به نتیجه ای که می خواهم برسم، عجله ای هم در این کار ندارم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ