تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

دومین آلبوم «هوتن هنرمند» به زودی منتشر می شود

0

بهنام سلیمی مدیر گروه فرهنگی هنری «آوای آبی» ‎ ضمن تشریح فعالیت های «هوتن هنرمند» از آلبوم تازه این خواننده خبر داد.

بهنام سلیمی از فعالیت های تازه این خواننده گفت: در حال حاضر «هوتن هنرمند» برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی در آمریکا اقامت دارند و با وجود پیشنهاداتی که از سوی شرکت های داخل ایران داشته است فعلا برنامه ای برای ادامه فعالیت های موسیقی خود در ایران ندارد! چون به دلیل ادامه تحصیل نمی تواند در ایران حضور داشته باشد، تصمیم سختی است ، که به زندگی پر درآمد خود پشت کند و یا به هیجانات هنری خود بپردازد.
وی افزود: تا چند ماه آینده مشخص می شود که او قرار است ادامه تحصیل دهد یا به پیشنهاداتی که از سوی شرکت های ایرانی داشته بپردازد.

مدیر برنامه «هوتن هنرمند» در ادامه از آلبوم تازه این هنرمند گفت: «سکوت آینه» نام دومین آلبوم «هوتن هنرمند» است که در مرحله شعر و آهنگسازی می باشد که این آلبوم شامل 7 قطعه می شود.

بهنام سلیمی با اشاره به آلبوم اول این هنرمند خاطر نشان کرد: تمامی عوامل تولید آلبوم اول «من همانم » در آلبوم دوم نیز حضور دارند و جا دارد به پدید آوردندگان این آثار توجه بیشتری شود .عوامل تاثیر گذار در آلبوم اول و آلبوم جدید «مهدی نادی صفایی» به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده و حمزه کریم تباح فر به عنوان شاعر نقش تاثیر گذاری دارند.البته بی انصافیه که از محمد سعید شایان بخاطر میکس و مستر آلبوم اول تشکر نشود.
وی در خاتمه گفت: مطمئن باشید در آلبوم دوم حرف های زیادی برای گفتن داریم و هوتن هنرمند را یک پدیده جدید در موسیقی معرفی خواهیم کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ