تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

جایی که مردم باجیگیلی جیگیلی شادمی شوند،هنرمند نمی خواهد

0

هم‌آهنگ-سارا(سمیه)صادقی: آهنگ «وقتی بارون می باره» با صدای ایلیا منفرد منتشر می شود.
ایلیا منفرد با اشاره به تک آهنگ تازه خود به هم‌اهنگ گفت: در ۵ روز آینده تک آهنگ «وقتی بارون می باره »که دارای مجوز هست در فضای مجازی منتشر خواهد شد.
وی همچنین در خصوص وضعیت آلبوم خود که سالهاست در انتظار مجوز مانده است توضیح داد: آلبومی که در ۱۲ سال گذشته آماده کرده بودم ودر انتظار مجوز بود بالاخره در یک سال اخیر توانست مجوز خود را بگیرد ؛اما متاسفانه هنوز نتوانسته ام برای انتشار این آلبوم تهیه کننده دلسوزی که با جدیت مراحل انتشار را دنبال کند پیدا کنم .
این خواننده در ادامه افزود: متاسفانه بسیاری از تهیه کنندگان قدیمی کار نمی کنند ؛کسانی که در دوران اوج من کار می کردند؛ خود را بازنشسته کرده اند . تهیه کنندگان جدیدی که آمده اند یا من را نمی شناسند یا شناخت کافی از آنها ندارم.
منفرد خاطرنشان کرد: کسانی هم که آمدند کار را دنبال کنند جز وقت تلف کردن هیچ کار مفیدی انجام نداده اند. با این اوصاف فکر می کنم باید موسیقی را برای همیشه کنار بگذارم.
وی با انتقاد از فضای موسیقی گفت: در مملکت ما اول تو را به اوج می رسانند سپس بعد از ۱۲ سال اجازه نمی دهند یک آهنگ از تو پخش شود وتازه زمانیکه فراموش شدی مجوز آلبوم به تو می دهند.
این خواننده در پایان افزود: مملکتی که به هنرمند تحصیلکرده نیازی ندارد وسعی می کند با جیگیلی جیگیلی اخماتو باز کن مردم را شاد کند چه احتیاجی به هنرمندی چون من دارد .

منبع:اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ