تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«تک تینا» در راه انتشار

0

ایمان پناهی خواننده آلبوم «دراز رود» از متفاوت ترین آلبوم محلی خود به نام «تک تینا» که با هزینه سنگینی آماده شده است خبر داد.

ایمان پناهی از آلبوم تازه خود گفت: تازه ترین اثرم آلبومی صوتی و تصویری ست که قرار است بعد از ماه رمضان یعنی 9 خرداد ماه منتشر شود ؛ هفته گذشته مجوز تصویری این کار گرفته شد و در حال حاضر هم در مرحله چاپ و تکثیر است . بعد از ماه رمضان قرار است تیزر آن از سایت های مجاز پخش شود و بعد ازآن هم آلبوم وارد بازار می شود.
وی با اشاره به جزئیات این اثر گفت: «تک و تینا» شامل 8 قطعه است که 6 تصنیف و 2 آواز را در برمی گیرد و در ژانر خاصی از فضای بختیاری (لری) با تصاویر و کلیپ ها ی متفاوتی ساخته شده است و موسیقی کار هم از آلبوم «دراز رود» است.

این خواننده در ادامه خاطر نشان کرد: این کارتوسط برخی از آهنگسازان و نوازندگان خوب کشور چون استاد حمید توفیقی (آهنگساز) ، کریم قربانی (نوازنده ویولن سل)، کاوه معتمدیان (نوازنده کمانچه)، علی رحیمی (نوازنده تنبک) آماده شده است و از اشعار آرمان موری احمدی ، بیژن حسینی ، مهدی عالمی هم در آن استفاده شده است.

پناهی در خاتمه گفت: تعدادی قطعه پاپ هم آماده کرده ام که قرار است تا اواخر خرداد ماه منتشر شود ؛ آهنگسازی این آهنگ ها را میلاد ترابی و علی عبدالمالکی انجام داده اند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ