تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در دومین روز ازنمایشگاه الکامپ؛ جمشید جهانزاد در غرفه هم آهنگ حضور یافت

0

هم آهنگ- در روز دوم نمایشگاه الکامپ جمشید جهانزاده بازیگر تلویزیون در غرفه هم آهنگ حضور یافت وبا پیام یادگاری خود به خیریه ایلیا کمک کرد وهمچنین درباره مبحث کپی رایت سخن گفت.

جمشید جهانزاده در گفت وگو با خبرنگار هم آهنگ از فواید اپلیکیشن ها گفت: به اعتقاد من اپلیکیشن ها به صاحبان اثر کمک می کنند که آثارشان را به طور قانونی منتشر کنند. با دو چیز به شدت مخالف هستم، یکی عدم رعایت کپی رایت در سینما ،تلویزیون وموسیقی است ودیگری شکار حیوانات است.
وی افزود: دانلود غیرقانونی یعنی حقوق پایمال شده صاحبان اثر ؛ باید راهی برای آن پیدا کرد ، چون کسی که مدت ها کاری را با جان ودل می سازد به ناگاه متوجه می شود اثرش ناجوانمردانه وبدون اجازه منتشر شده است.

این بازیگر در ادامه گفت: از خوانندگان داخل کشور شجریان وافتخاری را دوست دارم. افتخاری آلبومی دارد که بارها در سفر گوش می کنم از خوانندگان قدیمی تر هم ناصر مسعودی و امان‌اله تاجیک را می پسندم.
وی در پایان از فعالیتهای سینمایی خود گفت: اخیرا در فیلم سینمایی «ملی وراههای نرفته اش» به کار گردانی تهمینه میلانی بازی کرده ام قرار است این فیلم در جشنواره فجر پخش شود.در حال حاضر هم در گیرمجوعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» به کار گردانی حسین سهیل زاده هستم ؛ که قراره است در نوروز ۹۶ پخش شود.

لازم به ذکر است که در بیست ودومین نمایشگاه الکامپ غرفه هم آهنگ به جای تقدیم پکیج تبلیغاتی از طرف مهمانان ویژه‌اش از جمله هنرمندان، مدیران شرکت ها و فعالان حوزه موسیقی به ازای هر مهمان ۵۰ هزار تومان به خیریه ایلیا کمک می‌کند؛ این مهمانان نیز با نوشتن یادداشتی برای این کودکان در این شادی شریک می‌شوند.
در دومین روز از نمایشگاه الکامپ غرفه هم آهنگ به عنوان جایزه به سه نفر از شرکت کنندگان خود بلیت کنسرت اهدا کرد.
غرفه هم آهنگ در سالن a40 در روز دوم نمایشگاه الکامپ با برگزاری مسابقه لباهنگ بین شرکت کنندگان خود قرعه کشی کرد وسه بلیت کنسرت را به سه نفر از برگزیدگانش جایزه داد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ