تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ویدیو کلیپ و قطعه تازه «رضا سورتچی» در بزرگداشت «فرهاد مهراد» پخش می شود

0

رضا سورتچی ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از قطعات و ویدیو کلیپ های تازه ای که  قرار است منتشر کند و همچنین آلبومی که در حال جمع آوری آن است خبر داد.

رضا سورتچی از تازه ترین فعالیت های خود به موسیقی فارس گفت: به تازگی یک قطعه و ویدیو کلیپی را آماده کرده ام قرار است این کارها در مراسم بزرگداشت فرهاد مهراد پخش شود. علاوه بر آن یکی از کارهای من به عنوان تیتراژی بر روی فیلم مستندی با تصاویر زنده یاد علی معلم  در جشن حافظ پخش می شود. این کار به تهیه کنندگی «علی اوجی» با ترانه «مهدی ایوبی» و تنظیم «میلاد عدل» آماده شده است.

وی با اشاره به مجموعه ای که در حال جمع آوری آن است گفت: در حال جمع آوری اشعار کلاسیک گذشته هستم ، این کارها به دلیل کهنگی فرم صداها باید به روز شود، می خواهم آنها را با موزیک امروزی جهان پیوند دهم تا بتوانم نسل جوان امروز و هم نسلی های خود را با این نوع کلام آشنا کنم تا این کارها به فراموشی سپرده نشود.

این خواننده خاطر نشان کرد: پخش ترانه معضل بزرگی است ما خواستیم این مسئله را حل کنیم به همین خاطر از اشعار شاعرانی چون حافظ ، مولوی ، شیخ بهایی ، محمد علی بهمنی ، حسین منزوی و دیگر شاعران بزرگ استفاده کردیم که جای بحثی در آن نباشد.

رضا سورتچی درباره جزییات آلبوم تازه خود توضیح داد: این مجموعه شامل 18 ترانه است که حدود 12 ملودی آن ساخته شده ، قرار است گروه« شکاف» هم در موسیقی این کار به ما کمک کنند؛ آهنگسازی و تنظیم آن را هم میلاد عدل انجام می دهد.چون کار حال و هوای پاییزی دارد احتمالا در پاییز منتشر می شود.

وی در خاتمه با اشاره به ویدیوکلیپ های تازه خود گفت: دو قطعه از این مجموعه قرار است به صورت ویدیوکلیپ ساخته شود، همچنین قصد دارم قطعه «انقراض» را که حدود 5 سال پیش با شعری از «یغما گلرویی» و به آهنگسازی «میلاد عدل» ساخته ام را به صورت ویدیو کلیپ منتشر کنم . این قطعه چند سال پیش قرار بود به صورت ویدیوکلیپ پخش شود ولی به دلیل هزینه ها این امکان فراهم نشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ