تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مراسم جشن هفدهمین سالگرد خانه موسیقی

0

مراسم جشن هفدهمین سالگرد خانه موسیقی با حضور خوانندگان نوازندگان و پیشکسوتان موسیقی در تالار وحدت برگزار شد در ابتدای برنامه قطعه چراغ خانه از ساخته‌های محمد سریر توسط ارکستر خانه هنرمندان که میانگین سنی ۲۰ سال داشتند اجرا شد.
سریر در سخنانش گفت: خیلی خوشحال هستم که خانه موسیقی در این ١٧ سال به بلوغ لازم رسیده است. ارکستر خانه هنرمندان اولین اجرای رسمی خود را پس از رونمایی‌اش انجام می‌دهد. سن متوسط اعضای این ارکستر ٢٠ سال است و من پیش‌بینی آینده خوبی را برای آنها دارم. ما باید زمینه را برای جوانان این چنینی فراهم کنیم.
این آهنگساز و رهبر ارکستر با بیان این که قطعه بعدی که نواخته می‌شود را به محمدرضا شجریان تقدیم می‌کند، اظهار کرد: شعر این قطعه (شیرین و فرهاد) را زنده یاد مجتبی کاشانی سروده است که بنیانگذار کار و نهادهای خیریه زیادی در ایران بوده است.
سپس ویدیویی با عنوان «خانه موسیقی در دو سالی که گذشت» برای حاضران پخش شد .
و در ادامه وی گفت اشتغال هنرمندان موسیقی از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. جوانان با استعدادی هستند که باید برای آنها فکری کرد. ما با خیل عظیمی از جوانان با صلاحیت روبه‌رو هستیم. آنها باید چه کار کنند؟
نوربخش گفت من از مسئولان برای چندمین بار خواهش می‌کنم که برای این جوانان کاری انجام دهند.
در ادامه برنامه جوایز و الوح تقدیر و تندیس ها به متخبین جشن خانه سینما تقدیم گشت و در انتهای برنامه ارکستر بادی کارا به رهبری بردیا کیارس به روی صحنه آمد .

در ادامه عکس‌های علیرضا صفرنژاد:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ