تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین جشنواره آواها و نواها در شیراز برگزار می شود

0

مدیر هنری و دبیر جشنواره گفت: این رویداد موسیقایی که در مرکز شیراز شناسی واقع در بوستان بعثت 8 و 9 شهریور ماه هم ادامه می یابد برای عموم آزاد و رایگان است.

این در حالیست که به گفته احسان سالاری افتتاحیه جشنواره موسیقی آواها و نواها به میزبانی شیراز در تاریخ 4 مرداد ماه  در مرکز شیرازشناسی با بیش از 60 نفر شرکت کننده در بخش های کلاسیک ، سنتی و پاپ برگزار شد.

وی افزود: در بخش رقابت از 25 مرداد جوانان موسیقی استان به رقابت خواهند پرداخت، این در حالیست که برگزیدگان جشنواره در هر بخش تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

سالاری به اهداف نخستین جشنواره موسیقی آواها و نواها هم اشاره کرد و گفت: این رویداد در جهت بسط و گسترش فرهنگ غنی موسیقی در بخش های مختلف، ایجاد بستری مناسب جهت رشد و رونق فعالیت های موسیقایی، شناخت و معرفی استعداد های جوان موسیقی در سطح شهر و حمایت از اجراهای عمومی و ایجاد فضای رقابتی سالم با هدف تزریق شور و نشاط و تولید آثار فاخر برگزار می شود.

دبیر جشنواره موسیقی آواها و نواها با اعلام اینکه رویداد یادشده در زمینه موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و کـودک برگزار می شود به مراحل درخواست شرکت در جشنواره اشاره کرد و افزود: علاقمندان پس از تهیه مدارک می توانند با تکمیل و ارسال فرم از طریق سایت مربوطه و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

 نخستین جشنواره موسیقی آواها و نواها  با همکاری مدیریت گردشگری و زیارتی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز و مرکز شیراز شناسی برگزار می شود.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ