تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

انتشار جدول برنامه­ های دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

0

دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ضمن انتشار جدول نهایی برنامه­های این دوره از جشنواره، اسامی راه­یافتگان به مرحله نهایی بخش حفظ کل ردیف موسیقی ایرانی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، این جشنواره از 22 مرداد 1397 کار خود را در فرهنگسرای نیاوران آغاز می‌کند و به دنبال آن نوازندگان و خوانندگان در بخش‌های مختلف تا 1 شهریور، سپس از 6 شهریور تا 17 شهریور 1397 درتالار رودکی، در حضور هیئت داوران براساس جدول اعلام شده به اجرا می‌پردازند.

قابل ذکر است، شرکت‌کنندگان باید یک ساعت قبل از شروع برنامه، با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه، در محل برگزاری حضور داشته باشند.

همچنین این دبیرخانه اسامی راه‌یافتگان به مرحلۀ نهایی بخش حفظ کل ردیف دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان را اعلام کرد.

گفتنی است شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست حداقل به یکی از روایت‌های معتبر و شناخته‌شده از ردیف موسیقی ایرانی، که به طور رسمی منتشر شده باشد، تسلط و احاطۀ کامل داشته باشند و بتوانند در تمامی دستگاه‌ها و آوازهای موسیقی کلاسیک ایرانی، بر اساس نظر هیئت داوران، به اجرای بداهه نیز بپردازند.
بر همین اساس و پس از اتمام داوری‌ها، با اعلام دبیرخانۀ جشنواره، اسامی افراد منتخب و راه‌یافته به مرحلۀ نهایی این بخش در پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن موسیقی ایران به نشانی www.nay.ir و جشنوارۀ ملی موسیقی جوان به نشانی www.javanmusicfestival.com هم‌اکنون قابل مشاهده است.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ