تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«باور کن »با ترانه های یغما گلرویی در انتظار مجوز است / «پرچم» برای المپیک خوانده می شود

0

هم آهنگ – جاوید عسگری از انتشار آلبوم تازه خود با ترانه های یغما گلرویی شاعر ممنوع کار خبرداد.

جاوید عسگری با اعلام این خبر به هم اهنگ گفت: حدود یک سال است که آلبوم «باور کن »را آماده کرده ام ، ولی هنوزاین آلبوم  در انتظار مجوز وزارت ارشاد است.اکثر ترانه های این آلبوم را یغما گلرویی سروده است به همین خاطرنمی دانم با توجه به محدودیت کاری یغما گلرویی وضعیت این آلبوم به کجا می رسد.

وی افزود: ترانه های آلبوم تازه ام  را به طور تصادفی انتخاب کردم. در این سالها یغما گلرویی با محدودیت کاری مواجه شد؛ به همین دلیل  نمی دانم تکلیف این آلبوم چه می شود.آهنگسازی این آلبوم را هومن نامداری و بخشی را هم خودم انجام داده ام.

این آهنگساز در ادامه با اشاره به تک آهنگ تازه خود که به زودی منتشر می شود توضیح داد: در حال حاضر مشغول آماده سازی تک آهنگی به نام « پرچم»  هستم که  آهنگسازی آن را  فرید صدیقی انجام می دهد .این اثر را برای مسابقات المپیک آماده کرده ام . این تک آهنگ با موضوعیت ورزش و المپیک است . فکر می کنم تولید چنین اثری خالی از لطف نیست .

عسگری با اشاره به ترانه سراهای این آلبوم گفت: ترانه های شهرزاد خدامی بخش بزرگی از ترانه های این آلبوم را تشکیل می دهد .فعلا درگیر میکس ومستر کار هستیم.

وی افزود: تک آهنگ دیگری به نام  سر در گم که از ساخته های مهدی بیک وردی و ترانه سرایی نهال یوسفی پوراست را آماده انتشار دارم .

این آهنگساز در پایان با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: در حال حاضر درگیر ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر سمفونیک صدا وسیما هستم. ماه پیش ارکستر سمفونیک به رهبری شهرداد روحانی اجرایی داشت .فعلا برنامه خاصی نداریم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ